Hoşgeldiniz  

BAŞKAN HALİL İBRAHİM DOĞAN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

admin | 25 Mart 2020 | Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Yeni tip Coronavirüs ile mücadeleye Akhisar şoförler ve otomobilciler odasından bir katkı daha. Ticari taksilerde uygulanmak üzere , Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’ndan bir hizmet daha geldi. Ticari taksilerin daha sağlıklı, hijyenik olması ve müşterilerine sağlıklı hizmet vermeleri için Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından dezenfekte edildikten sonra şimdi de taksici esnafa araçlarında kullanılmak üzere dezenfekten, eldiven ve kolonya verildi.

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanı HALİL İbrahim Doğan yaptığı konuşmasında

“Bilindiği üzere Çin’den tüm Dünyaya yayılan Coronavirüs (covid-19) birçok ülkede ve ülkemizde ciddi sağlık sorunlarına neden olmakta ve ne yazık ki ölümle sonuçlanmaktadır.

Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sağlık Bakanımız özverili çalışmalarını sürdürmektedir.

Bizde Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olarak üyelerimizin araçlarını yetkili kişiler tarafından ilaçlama işlemlerini yaptırdık ve ayrıca ticari taksici üyelerimize hijyen ve korunma yöntemleri toplum sağlığı güvenliği açısından büyük önem arz ettiğinden dezenfektan, kolonya ve eldiven dağıtımı yaptık” dedi.

Başkan Halil İbrahim Doğan taksicilere “çok değerli taksici esnaf arkadaşlarım biliyorsunuz bu hastalıkla ilgili tabiki hükümetimiz çalışmaktadır. Cumhurbaşkanımız, Sağlık Bakanımız devamlı çalışmaktadır gecesini gündüzüne katmaktadır.  Bizde Akhisar Şoförler odası olarak bizde esnafımız sizlere verip sizde müşterilerinizin ellerine sıkarak arabalarınıza sıkarak dezenfekte etmeniz için böyle bir önle aldık. Şöyle diyorum ki Tüm Akhisarlıların ve vatandaşlarımızın sağlığı çok önemli onun için EVDE KAL AKHİSAR EVDE KAL MANİSA DİYORUM,  kazasız belasız günler diliyorum” dedi.

Taksici esnafları da başkanın bu davranışından dolayı teşekkür ederek “Bizde size bu hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederiz. Bizde araçlarımızda ve müşterilerimizde kullanarak yardımcı olmaya çalışacağız” dedi.

Daha sonra başkan Halil İbrahim Doğan ve başkan yardımcısı Osman Nuri Kola ile birlikte taksicilere Dezenfekten, kolonya eldiven dağıtımını taptı.

GHA/ Süleyman Kollu

 

376 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle