Hoşgeldiniz  

Başkan Kalın’dan Akhisarspor’a destek çağrısı…

admin | 29 Ağustos 2020 | Dünya, Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler A- A+

AKGİAD Başkanı Özkan KALIN : “Kulübüne üye ol, Akhisarspor´a destek ol” diyerek Tüm Akhisar sevdalılarına Akhisarspor´a üye olma çağrısında bulundu.

Akhisar Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu olarak Dedelerimizin, babalarımızın bizlere bıraktığı yarım asırlık çınar Akhisarspor´umuza sahip çıkmayı görev bildik. Bu şehrin takımı olan Akhisarspor´umuzun gerek Süperlig´de gösterdiği başarılar, gerek Türkiye Kupası ve Süper kupa alarak kazandığı başarılar bizleri gururlandırdı. Bu takım UEFA Avrupa kupasında mücadele ederek şehrimizin adını dünyaya duyurdu. Geçtiğimiz sezon Play off lara kalarak Süperlig´e çıkma mücadelesinde bizlerin umudu oldu. Gönül isterdi ki bu şehrin takımı yine hak ettiği yer olan Süperlig´de mücadele etsin. 2020 – 2021 sezonu başlamadan önce Takımımızın Süperlig´de yerini tekrar alması için gerekli tüm desteği vermek bizlerin görevidir.

Sizlere bahsettiğimiz ve hepimizi gururlandıran başarılarda emeği olan Kurucu başkanımız Yılmaz ATABARUT´tan, bizlere Avrupa kupaları heyecanı yaşatan Hüseyin ERYÜKSEL´e şu an başkanlık görevini sürdüren Fatih KARABULUT ve yönetimine Ayrıca bu başarılarda emeği olan  herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. Daha büyük başarılara ulaşmak için bu şehrin dertleriyle dertlenen herkesin daha çok destek olması, bu takımın gücüne güç katacaktır.

Akhisar Genç İşadamları Derneği olarak “Kulübüne üye ol, Akhisarspor´a destek ol” mottosuyla tüm üyelerimizle Akhisarsporumuz´a üye olup gereken tüm desteği vereceğiz. Akhisar´da faaliyet gösteren tüm kurum, kuruluş, şirketlerin ve Akhisar sevdalısı herkesin 7 den 70´e Akhisarsporumuza üye olup aktif destek vermesini arzuluyoruz.

Akhisar Genç İşadamları Derneği olarak “Şehir hepimizin, Akhisarspor hepimizin. Destek olmayı görev biliyoruz” diyoruz. Ve Tüm hemşerilerimize saygılarımızı sunuyoruz.

GHA/ Süleyman Kollu

169 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle