Hoşgeldiniz  

BAŞKAN UZ “GÜVENİYORUZ, DESTEKLEYENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

admin | 08 Ekim 2020 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisargücü Spor Kulübü 2020-2021 sezonunda Türkiye 2.nci Lig Voleybol Erkekler A Takımı ve Kadınlar A Takımı olarak Akhisarı başarı ile temsil ediyor.

Voleybol Federasyonun almış olduğu karar doğrultusunda müsabaka öncesi oyuncularına ve Teknik heyete  Covid-19 PCR testi yapıldı. Yapılan test sonuçları Negatif çıktı.

Takımlarımız Deplasmanda Ter Dökecek

Pazar günü her iki takımda deplasmanda mücadele edecek. Erkek Voleybol A Takımı Karacabey ile Karacabeyde saat 15:00 te Kadın Voleybol A Takımı Denizlide Merkez Efendi ile Saat 15:00 te karşı karşıya gelecek.

Akhisargücü erkek ve kadın voleybol takımları antrenmanlarına aralıksız devam ediyor.Teknik heyet ve oyuncuların lige hazır olduğunun görüldüğü antrenmanlarda yüksek motivasyon ve istekli çalışma dikkat çekti.

Uz;  Sporcularıma ve Teknik Heyete Güvenimiz Tam

Akhisargücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Uz yaptığı açıklamada sporculara ve teknik heyete güvenini vurguladı. Uz “bu sezon Voleybol branşında Ulusal Liglerde Akhisarımızı  iki kulvarda temsil edeceğiz. Bunun sevinci içerisindeyiz. Teknik heyetimize oyuncularımıza güveniyor ve inanıyoruz. Sakatlığın olmadığı centilmence bir sezon geçirmek dileğiyle tüm takımlara başarılar dileriz” dedi.

Başkan Nihat Uz Destek Verenlere Teşekkür Etti

Kulüp Başkanı Nihat Uz “kulübümüze destek veren Akhisar belediye başkanı Sayın Besim Dutluluya, Alhatoğlu firmasına Karyer firmasına Lale Lokantasına Batı Mermer Yeşil Akhisar Yemek Fabrikasına Esin Ofset firmasına, Özkaymak RK işletmesine, Çınar Halı Mobilya işletmesine ayrıca Erkek Voleybol A Takımımızın Manisadaki antrenmanlarının yapılmasını sağlayan Gençlik il Spor Müdürü Sayın Yunus Öztürk’e  desteklerinden dolayı, yine Covid-19 PCR testlerinin yapımına destek veren Sayın Dr Mehmet Ulusoy’a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

GHA/SÜLEYMAN KOLLU

 

364 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle