Hoşgeldiniz  

CAN ATILIM’DAN YENİ PETROL İSTASYONU

admin | 23 Ocak 2020 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Can Atlım, Çağlak Mevkii’ne Yeni Petrol İstasyonu Açtı.

Akhisar’ın yirmiden fazla, Gördes’in ise 25 kırsal mahallesinin Akhisar bağlantısı olan Çağlak mevkiinde uzun zamandan beri yaşanan akaryakıt mağduriyeti sona eriyor.

Can Atılım Canlar Petrol tesisi hayır dua ve tekbirler eşliğinde açıldı. Tesis işletmecileri Ömer Can ve Cihan Lopoğlu petrol istasyonunun kırsal mahallelere ulaşım sağlayan lokasyonda çok önemli bir ihtiyaca cevap verdiğini belirterek Akhisar ve çevre halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni ettiler.

Açılış öğle saatlerinde lokma ve çay ikramının ardından saat 14.00’ de yapılan dualar ve birlikte getirilen tekbirler sonrası kurdelenin kesilmesi ile gerçekleşti. Davetliler hayırlı olsun dilekleri ve tebriklerini ileterek açılıştan ayrılırken işletme sahiplerinin aile fertleri ve yakınları günün anısını fotoğraf çekilerek ölümsüzleştirdiler.

Tesis Çağlak mevkii Akhisar çıkışı 1. Km sinde olup, pompalardan benzin, motorin, lpg yakıtı satışı yapılmakta. Madeni yağ ve otomobil katkı maddelerinin yanında, gıda ürünleri ve içecekleri de kapsayan bir markete sahip. Tesisiste lastik bakımı, oto yıkama gibi hizmetler de verilmekte.

1367 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle