Hoşgeldiniz  

CHP İl Başkanından Başkan Dutlulu’ya Destek Ziyareti ve Teşekkür Plaketi

admin | 20 Mayıs 2021 | Dünya, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu makamında ziyaret eden CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Akhisar’a ve CHP Manisa il örgütüne yaptığı katkılar nedeniyle Başkan Besim Dutlulu’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu makamında ziyaret ederek, Cumhuriyet Halk Partisi’ne verdiği emek ve katkılardan dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Başkan Besim Dutlulu’nun Akhisar halkı için büyük bir şans olduğuna değinen Başkan Semih Balaban, her zaman yanında olduklarını belirterek şu açıklamalarda bulundu; “CHP Manisa Örgütüne vermiş olduğu emek ve katkılardan dolayı Besim Başkanımıza teşekkür ediyor, şükran ve saygılarımızı sunuyoruz. Akhisar halkı böyle harika bir belediye başkanına sahip olduğu için gerçekten çok şanslı. İyi ki varsın Besim Başkan.”

Başkan Semih Balaban’a güzel düşüncesi ve nazik ziyareti için teşekkür eden Başkan Besim Dutlulu, “Cumhuriyet Halk Partisi Manisa İl Başkanımız Semih Balaban, şehrimize ve partimize verdiğimiz desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Nazik ziyareti ve güzel düşüncesi için başkanımıza çok teşekkür ederim. Aldığım en anlamlı plaketlerden bir tanesi oldu. Her zaman birlikte hareket etmeye ve güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

GHA / Süleyman Kollu

 

50 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle