Hoşgeldiniz  

DENETİMLER SIKILAŞTIRILDI

admin | 11 Şubat 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Geçtiğimiz günlerde ilçemizde kurulan Çarşamba Pazarında ürünlerde faiş fiyat uygulanıp uygulanmadığı ve Covıd-19 salgını kurallarına uyulup uyulmadığı yönünde geniş çaplı denetim gerçekleştirildi.
Ticaret Bakanlığı Manisa Ticaret İl Müdürlüğü Bakanlık Temsilcisi Görevli Denetçi Hüseyin Kartal, Manisa Hal Müdürlüğü Şefi Eren Dağıstanlı, Türkiye Pazarcılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Güral ve Zabıta ekipleri ile birlikte Akhisar Çarşamba Pazarında gerçekleştirilen denetimde herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşılmadı.

Yapılan denetimde; fiyat etiket kontrolleri, fatura-künye bildirim, faiş fiyat, hal çıkış fiyatları ile pazar satış fiyatları üzerine incelemeler yapıldı.

Yapılan Denetim üzerine Akhisar Manavlar ve Pazarlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Güral sosyal medya hesabı üzerinden teşekkürlerini ilettiği paylaşımı gerçekleştirdi. Güral´ın yaptığı paylaşımda “Yapılan denetimler için Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan Hanımefendiye, Esnaf Sanatkârlar Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Sayın Necmettin Erkan´a sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.” İfadeleri yer aldı.

61 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle