Hoşgeldiniz  

DESTEKLEME ÖDEMELERİ BAŞLADI

admin | 18 Eylül 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Dane zeytin ve büyük baş hayvan alımı kapsamındaki destek ödemeleri başladı.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli dane zeytin ve büyük baş hayvan alımı kapsamındaki destek ödemelerinin 17 Eylül akşam saatlerinde üreticilerin hesabına yatırıldığını açıkladı. Konu üzerine açıklamayı “Dane zeytin fark ödemesi desteği kapsamında 20.447.272 TL, büyük baş damızlık hayvan(Düve) alımı desteği kapsamında 1.480.000 TL olmak üzere toplam 21 milyon 927 bin TL’lik desteklemesi ödemesi, bugün akşam üreticilerimizin hesabına yatacaktır.” diyerek yapan Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli üreticilere hayırlı olsun dileklerini de iletti.

SON GÜN 30 EYLÜL

Öte yandan T. C. Akhisar Kaymakamlığı İlçe Tarım ve Orman ve Müdürlüğü tarafından zeytinyağı desteklemesinde gerekli evrakların son teslim tarihi 30 Eylül 2021 Perşembe gününe dikkat çekildi.

Müdürlük tarafından yapılan açıklamada “2020 yılı ürünü fark ödemesi(Prim) desteği için zeytinyağı tasiriye(sıkım) faturası ve satış müstahsil makbuzu teslim etme süresi 30 Eylül 2021 Perşembe günü sona erecek.

Üreticilerimizin mağdur durumda kalmamaları için, son güne bırakmadan belgelerini teslim etmeleri tavsiye olunur.” İfadeleri yer aldı.

114 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle