Hoşgeldiniz  

Dutlulu; “Akhisar’daki Yönetim Anlayışı Değişmeli”

admin | 03 Şubat 2019 | Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Dutlulu; “Akhisar’daki Yönetim Anlayışı Değişmeli”

Kömürcü ve Pekmezci Mahallelerini ziyaret eden CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimi hakkında, Kömürcü ve Pekmezci Mahallelerinde açıklamalarda bulunan CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar’daki yönetim anlayışının artık değişmesi gerektiğini söyledi.

“NÜFUS ARTIYOR AMA HİZMET ARTMIYOR”

Gelişen Türkiye nüfusu ile birlikte Akhisar’ın da hızla büyüdüğünü dile getiren Dutlulu, “Akhisar, nüfus bakımından sürekli büyüyor. Fakat hizmet noktasında zamanın çok gerisinde kalmış durumda. Bu durum Akhisarlı hemşehrilerimin canını sıktığı gibi benim de canımı sıkıyor. Benim memleketim en güzel yatırımları, en güzel hizmetleri hak ediyor. 2019 Türkiye’sinde bile vatandaşlar hala yollarının bozuk olmasından şikayet ediyor. Bu sorunlar, biz yönetime geldiğimiz gibi hallolacak. Size söz veriyorum. Akhisar’da ‘yollarımız bozuk’ diyen mahalle kalmayacak. Vatandaşımız artık altyapı sorunları ile boğuşmayacak” diye konuştu.

“AKHİSAR’A YENİ BİR DOKUNUŞ GEREKİYOR”

Akhisar’ın artık genç ve dinamik bir yönetim anlayışına ihtiyacı olduğunu söyleyen Dutlulu, “AK Parti’nin adayı da kıymetli bir insan fakat mevcut belediye başkanının ekibinden geliyor. Bu sebeple yönetim anlayışı değişmiyor. Artık Akhisar’daki yönetim anlayışının değişmesi gerekiyor. Biz Akhisar’a yeni bir ışık, yeni bir heyecan ve yeni bir dokunuş ile birlikte hizmet aşkıyla geliyoruz.  Dostluktan, birlikten ve beraberlikten yanayız. Hiç kimseyi ayrıştırmadan tüm Akhisar’ı kucaklayarak şehrimizi hep birlikte, sizlerin de katılımıyla yöneteceğiz. Akhisar’ımızın sorunlarını beraber çözeceğiz” dedi. Haber Merkezi

359 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle