Hoşgeldiniz  

DUTLULU, “DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

admin | 31 Ocak 2019 | Genel A- A+

CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, organize sanayi bölgesinde gıda üretimi ve zeytin işleyen iki fabrikayı ziyaret etti.

31 Mart’ta gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimi’nde Millet İttifakı’nın Akhisar’daki ortak adayı Besim Dutlulu, OSB’de iki fabrikayı  ziyaret ederek fabrika müdürlerinden bilgiler aldı, işçilerin sorunlarını dinledi.

Belediye ile sanayici iş adamları arasında ortak geliştirecekleri projeler vasıtasıyla Akhisar halkına yeni iş sahaları yaratacaklarını söyleyen Dutlulu, böyle büyük fabrikaların Akhisar’a katma değer kattığını ifade etti. Dutlulu konuşmasında, “Akhisar’da tarımın yanı sıra sanayiciliğin de önemi oldukça fazla. Kentimizdeki büyük fabrikalarla ortaklaşa projeler geliştirmek istiyoruz. Fabrikaların gelişmesi ile birlikte Akhisarımız hem seviye atlayacak, hem de Akhisarlılara yeni iş sahaları açılacaktır. Fabrika işçilerimiz için de mahalle kreşleri ve kapalı durak projelerimiz var. İnşallah Akhisar halkının desteğiyle göreve gelirsek Akhisar’ımızı güzelleştirmek için daha yapacak çok işimiz var” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

309 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle