Hoşgeldiniz  

Dutlulu; “Hedef ilk 20”

admin | 03 Şubat 2019 | Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Dutlulu, “Akhisarlılara Maddi Gelir Sağlayacağız” Hedef ilk 20…

Türkiye’nin en yaşanabilir şehirler listesinde Akhisar’ı ilk 20’ye sokmayı hedeflediklerini belirten Dutlulu, bunun gerçekleşmesi için Akhisarlıların desteğine ihtiyacı olduğunu söyledi.

CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar’da faaliyet gösteren tekstil atölyelerini ziyaret ederek projelerini anlattı.

Akhisar’da üretime katkı sağlayan iki tekstil firmasınının üretim tölyelerini ziyaret eden CHP Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimde yönetime geldikleri zaman tüm Akhisar halkının bunu olumlu yönde hissedeceğini vurguladı. Dutlulu, belediye imkanlarını Akhisarlıların hizmetine sokarak, vatandaşların maddi gelir elde edebilecekleri projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

Akhisar’a büyük hizmetler getireceklerini söyleyen Dutlulu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Vatandaşa dokunan, Akhisar halkına maddi gelir imkanı sağlayan projelerle geliyoruz. Kadın kooperatifleri açarak kadınlarımızı üretime dahil edecek ve hane halkının ekonomik kazancını arttıracağız. Akhisar Belediyesi’nin ekonomik durumu bu projeler için yetersiz diyorlar. Bu doğru değil. Kaynakları doğru kullandığımız zaman bu projelerimizi gerçekleştirebiliriz. Bunların fizibilite çalışmalarını yaptık. Göreve geldiğimizde bu projeleri gerçekleştireceğiz. Çocuk kütüphanesi, ücretsiz mahalle kreşleri ve yaşlılarımız için bakım evi de diğer projelerimiz arasında yer alıyor. 7’den 70’e tüm Akhisar halkına fayda sağlayacak projeleri sizlerin de desteğiyle hayata geçirmek istiyoruz. Akhisar’ımıza sahip çıkmak için elimizden geleni yapacağız. Bizim amacımız siyaset değil hizmet. Akhisar’ı nasıl daha güzel bir yer haline getirebiliriz onun için uğraşıyoruz.”

Türkiye’nin en yaşanabilir şehirler listesinde Akhisar’ı ilk 20’ye sokmayı hedeflediklerini belirten Dutlulu, bunun gerçekleşmesi için Akhisarlıların desteğine ihtiyacı olduğunu söyledi. Haber Merkezi

 

451 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle