Hoşgeldiniz  

Dutlulu; “Tüm Akhisar’ın Belediye Başkanı Olmaya Adayım”

admin | 31 Ocak 2019 | Genel A- A+

CHP Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, Reşatbey ve Atatürk Mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleri ile sohbet etti. Her siyasi görüşten vatandaşların Dutlulu’ya ilgisi büyüktü.

Millet İttifakı’nın Akhisar’daki ortak adayı Besim Dutlulu, Reşatbey ve Atatürk Mahallelerini ziyaret etti. MHP’li, AK Partili, İyi Partili ve CHP’li vatandaşlar Besim Dutlulu’nun hizmet projelerini hayata geçireceklerine inandıkları için 31 Mart’taki yerel seçimde Dutlulu’ya oy atacaklarını ifade ettiler.

Reşatbey ve Atatürk Mahallelerinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Dutlulu, bir süre mahalle sakinleri ile sohbet etti ve projelerini anlattı. Mahalle sakinlerinden Mürsel Boğa, ailesinin yıllardan beri Milliyetçi Hareket Partisi’ni (MHP) desteklediğini fakat bu seçimde aday olarak ön plana çıkan Besim Dutlulu’yu destekleyeceklerini söyledi.

“BİZİM İÇİN ADAY ÖNEMLİ”

Mahallelerindeki diğer MHP seçmenlerinin arasında da Besim Dutlulu’ya destek verileceğinin konuşulduğunu söyleyen Mürsel Boğa, şu şekilde konuştu: “Açık konuşmak istiyorum. Bizim sülalemiz, bugüne kadar MHP dışında başka bir partiye oy vermedi. Ama yerel seçim olayına farklı bakıyoruz. Burada bizim için aday önemli. Babanızın belediye başkanlığı döneminde yaptıkları hizmetleri tüm Akhisar halkı biliyor. Hala o hizmetlerden yararlanan beldeler var. Bizim ailemiz de babanızın izinden gideceğinize inanıyor. Bu yüzden sizi destekliyoruz. Sadece benim ailem de değil, çevremde Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül veren arkadaşlarım da bu şekilde düşünüyor. 31 Mart’taki seçimlerde Besim Dutlulu diyeceğiz. Başarılarınız daim olsun”

“TÜM AKHİSAR’IN BELEDİYE BAŞKANI OLMAYA ADAYIM”

Hiçbir siyasi görüşü ayırt etmeden tüm Akhisar’a eşit hizmet götüreceğinin sözünü veren Dutlulu, bu seçimin parti seçimi değil hizmet seçimi olduğunu söyledi. Hizmet için bu yola çıkıtğını vurgulayan Dutlulu, “Kadını, genci, yaşlısı, her siyasi partiden, farklı siyasi görüşlere sahip vatandaşlarımızdan destekler alıyoruz. Zaten her yerde söylediğim gibi ben sadece bir kesimin değil tüm Akhisar’ın belediye başkanı olmaya adayım. Vatandaşın hangi partiden olduğuna bakmıyoruz. Bu bizim için önemli değil. Hizmet için bu yola çıktık. Bizim makam derdimiz yok. Biz çalışmaya geliyoruz. Bizi tercih ederseniz daha temiz, daha modern, vatandaşların daha mutlu olduğu bir Akhisar yaratmak istiyoruz” diye konuştu.

Başka bir vatandaş İyi Partili olduğunu ve seçimlerde Besim Dutlulu’ya oy atacağını söylerken, isimlerinin açıklanmasını istemeyen birçok AK Parti’li ve MHP’li seçmen de 31 Mart yerel seçimlerde Besim Dutlulu’ya oy atacaklarını söyledi. Haber Merkezi

650 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle