Hoşgeldiniz  

Dutlulu’dan Esnaf Ziyaretleri…

admin | 07 Şubat 2019 | Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Millet İttifakı’nın Akhisar’daki Ortak  Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, 1. ve 2. Nakliye Cadde üzerindeki esnaflara ziyarette bulundu. Dutlulu’ya bölge esnafı ve vatandaşlar tam destek sözü verdi.

CHP ve İYİ Parti’nin Akhisar  Belediyesi ortak adayı Besim Dutlulu, 1. ve 2. Nakliye Cadde üzerindeki esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Bölge esnaflarının yoğun destekleriyle karşılaşan Dutlulu, vatandaşların sorunlarını dinleyerek, projelerinden bahsetti. Dutlulu, esnaf ziyareti sırasında halktan büyük ilgi gördü. Bölgede toplanan vatandaşlar Dutlulu’ya tam destek sözü verdi.

Ziyaretinde esnafların sorunlarını dinleyen Dutlulu, sorunların çözümü konusunda projeler ürettiklerini belirterek, “İnşallah 1 Nisan’dan itibaren vakit kaybetmeden Akhisar’ımız için bu projeleri tek tek hayata geçireceğiz. Akhisar’ı sizin de destekleriniz ile daha güzel bir geleceğe taşıyacağız. Akhisar’ın kaynaklarını Akhisar halkının hizmetine sunacak, şehrimizi hem maddi hem de refah seviyesi olarak kalkındıracağız” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

376 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle