Hoşgeldiniz  

Emlak, ÇTV ve İlan Reklam Vergisi’nde Son Gün 30 Kasım

admin | 29 Kasım 2018 | Dünya, Gündem, Tüm Manşetler A- A+

2018 yılına ilişkin Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisi’nin 2. taksit ödeme süresinin, 30 Kasım 2018 Cuma günü sona ereceği belirtilerek mükellefler uyarıldı.

Akhisar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, yılda iki dönem olarak taksitlendirilen Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisinin ikinci taksit ödeme süresinin 30 Kasım 2018 Cuma günü mesai saati bitiminde sona ereceği ifade edilerek, ödemelerin bir an önce yapılması gerektiği kaydedildi.

Açıklamada, mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisi ödemelerini zamanında yapmaları çağrısında bulunuldu.

BELEDİYEYE GİTMEDEN ONLİNE TAHSİLAT

Öte yandan Akhisar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre internet olan masaüstü veya akıllı cep telefonların internet tarayıcı kısmına akhisar.bel.tr yazıp çıkan ekrandan sadece Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarasını yazarak tüm borçlarını öğrenebileceği ve kredi kartı ile ödeme yapabileceği bildirildi.

326 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle