Hoşgeldiniz  

Engin Akyüz hem konuşacak hem de konuşturacak…

admin | 29 Aralık 2020 | Dünya, Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Geçtiğimiz yıllarda her hafta farklı Akhisarlı konuklar ile birbirinden farklı değişik konuları ele alarak değerlendiren, gündemi belirleyerek topluma ışık tutan  söyleşi programı “Engin Akyüz ile konuşuYORUM” bundan böyle sosyal medya (facebook) üzerinden yayın yapacak.

Çarşamba günleri saat 21:00’de yayınlanacak olan programda spor, siyaset, ekonomi, sağlık, hukuk, bilim, eğitim, sanat gibi konular ele alınacak. Canlı olarak yayınlanacak olan Engin Akyüz ile konuşuYORUM programına izleyiciler soruları, görüşleri, eleştirileri ile de katılarak yön verebilecek.

Toplumu direk olarak ilgilendiren, güncel ve önemli konuların değerlendirileceği programın bu çarşamba günü ilk konusu Akhisarlı Akigoları ve sporseverleri yakından ilgilendiren ve zor günler geçiren AKHİSARSPOR olacak.

Akhisarspor’da Başkan olarak görev yapan Evren Özbey ve Türfad Başkanı Nurullağ Zağlı’nın davet edildiği ilk programda tüm merak edilenler sorulacak, konuşulacak ve Akhisarsporun nereye gittiği, genel kurulda nelerin olacağı ve transferlerin nasıl olacağı gibi konular tartışılacak.

GHA/ Süleyman Kollu

210 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle