Hoşgeldiniz  

ERDAYIOĞLU , ÜYELERİMİZİN VE AKHİSAR’IN HİZMETİNDEYİM.

admin | 20 Nisan 2020 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

14 Nisan 2020 günü Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devralan Mehmet Ali Erdayıoğlu  yaptığı basın açıklaması ile Üyelerinin ve Akhisar’ın hizmetinde olduğunu  bildirdi.

Erdayıoğlu yaptığı açıklamada”  Daha önce 1999-2013 Yılları arasında 13,5 Yıl Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasında Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptım. Bu görevi yaparken ;Akhisar Organize Sanayi Bölgesinde  Yönetim Kurulu Üyeliği,Müteşebbis heyet Başkan yardımcılığı, organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu Üyeliği, TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkan yardımcılığı, TOBB çatısı altında faaliyet gösteren Kuyumculuk Sanayi  Sektöre Meclisinde Başkan yardımcılığı, Akhisar Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanlığı görevlerini de de bulundum, Kuyumculuk Sanayi sektör Meclisindeki görevim  ve Akhisar Sarraflar ve Kuyumculuk  Dernek Başkanlığım  halen devam ediyor  ” dedi.

Akhisar’daki Tüccar, Sanayici ve Esnafın sorunlarını yakından bildiğini belirten  Erdayıoğlu “Üyelerimizin sorunlarına çözüm bulmak için buradayım. bana ulaşabilirsiniz ” dedi.

GHA / Süleyman Kollu

323 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle