Hoşgeldiniz  

Eryüksel, Akbuğa’yı ziyaret etti.

admin | 13 Şubat 2019 | Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Politika, Tarım ve hayvancılık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Elimizi Taşın Altına Koymaya Hazırız…

Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Eryüksel geçtiğimiz hafta olağan seçimli kongre ile üçüncü kez yönetime gelen Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa ve Yönetimini ziyaret etti. Yağmur çamur demeden üretime devam eden, en hayati ihtiyaç olan gıdanın sofralara ulaşmasını sağlayan çiftçilerimizi her zaman destekleyeceğiz diyen Eryüksel’e Akbuğa’dan destek Akhisar için ve akhisara bir şeyler yapmaya çalışan sizler için her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırım sözleri ile geldi.

Seçime 44 gün kala çalışmalarını hızla sürdüren Cumhur İttifakı Akhisar Belediye başkan adayı Hüseyin Eryüksel Ziraat Odası ziyaretinde belediye olarak çiftçiye, üreticiye desteklerinin hep olacağını belirtti. Eryüksel yağmur çamur demeden üretimine devam eden çiftçinin en hayati ihtiyaç olan gıdanın sofralara ulaşmasını sağladığını belirtti. Eryüksel çiftçilerimizi her zaman destekleyeceğiz  derken, Ziraat Odası Başkanı Akbuğa da ‘Akhisar’a bir şeyler yapmaya çalışan sizler için her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırım’ diyerek destek açıklamasında bulundu.

Akhisar Ziraat Odası başkanlığına yeniden seçilen Ahmet Akbuğa ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sunduklarını belirten Eryüksel “Ziraat Odası başkanımız ve yönetimi, yaptığı iş ve Tarımsal üretime katkısı bakımından oldukça sorumluluk isteyen, halkın temel ihtiyacı olan gıdanın üretimi ile direkt alakalı üreticinin meselelerine eğilen, onlara hizmet götüren bir kurumu temsil ediyor. Kendileri ile karşılıklı çok değerli görüş alışverişinde bulunduk. Ziraat Odası başkanımızın ‘sizler için her zaman elimi taşın altına koymaya hazırım’ sözü bizim için önemlidir. Kendisini tebrik edip, başarılar diliyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

GHA/ gundemakhisar.com

686 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle