Hoşgeldiniz  

Eryüksel; Biz savunulacak değil, alkışlanacak işler yaptık”

admin | 31 Ocak 2019 | Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Biz savunulacak değil, alkışlanacak işler yaptık”

Cumhur İttifakının adayı Hüseyin Eryüksel´i tanıtım toplantısı park içi sinema salonunda yapıldı. Ak parti ilçe başkanı İbrahim Sayın yaptığı açılış konuşmasında ittifakın önemine vurgularken ülkenin darbelerden ve darbe girişimlerinden çok çile çektiğini belirtti. Bu ittifakın artık darbelere dur diyeceğini dile getirdi.

Daha sonra söz alan MHP Başkanvekili Halil Öksüz; “Burada tanıtım toplantısı yapılıyor, oysaki Eryüksel´i Akhisarspor sayesinde sadece Akhisar değil tüm dünya tanıyor. Yaptıkları yapacaklarına teminattır. Şimdi çalışma vaktidir. Ne Mutlu Türk´üm diyene.” Diyerek sözlerini tamamladı. Daha sonra hazırlanan Eryüksel ile ilgili sinevizyon gösterisi sunuldu. Ardından konuşmasını yapmak üzere Eryüksel alkışlarla kürsüye geldi.

Hızlı’yı Alkışlattı…

Heyecanlı olduğu gözlemlenen Eryüksel, Belediye Başkanı Salih Hızlı´yı göstererek yapmış olduğu başarılı hizmetlerden ötürü salona alkışlattı. Mevcut başkanla arasında soğuk rüzgarlar estiği yönündeki söylemlere de bu şekilde son veren Eryüksel, “Eski Akhisar´a kentsel dönüşüm çerçevesinde yeniden hayat vereceğiz. TOKİ ile bu konuda iş birliği yapacağız”dedi.

Akhisarsporda gösterdik , göstermeye devam edeceğiz…

Eryüksel , “Akhisarsporda tüm Türkiye´ye küçük bütçelerle büyük işler yapılacağını gösterdik. Ve göstermeye devam edeceğiz. Biz bugüne kadar savunulacak işler değil alkışlanacak işler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz”dedi.

Vekil Aydemir’den Bahçeli’ye teşekkür…

Manisa Milletvekili Uğur Aydemir,” Cumhur İttifakı bu seçimde ortaya atılan bir kaçış yolu değil. Bu ittifak 15 Temmuz´a dayanıyor. Vatan, millet söz konusu olduğunda gerisi teferruattır diyen sayın Devlet Bahçeli´ye de teşekkürleri borç bilirim. Cumhur İttifakı Türkiye için, coğrafyamız için, tüm dünya için büyük anlam teşkil ediyor.  Biz, kim 786.000 kilometrekare´lik Türkiye´mizin topraklarını koruyorsa, kim bu topraklar içinde ´Bayraklar İnmesin, Ezan Sesi Dinmesin´ diyorsa, kim ‘bu vatan için ölürüm’ diyorsa biz onunla beraberiz.  Arkadaşlar geldiğiniz için, desteğiniz için sizlere binlerce kez teşekkür ediyoruz, ´Cumhur İttifakı´ ile kalın diyoruz”dedi.

GHA/Süleyman Kollu

425 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle