Hoşgeldiniz  

Eryüksel; Çiftçimize her türlü desteği vermeye hazırız…

admin | 17 Mart 2019 | Ekonomi, Genel, Gündem, Politika, Tarım ve hayvancılık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Cumhur İttifakı Akhisar Belediye başkan Adayı Hüseyin Eryüksel 31 mart mahalli idareler genel seçimleri çerçevesinde, ziyaret ve proje tanıtımlarına devam ediyor. Eryüksel Akhisar Gıda Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürü Ahmet Kılıç ve İlçe Tarım personelini ziyaret ederek  İlçenin tarım ve hayvancılık konularında görüş alışverişinde bulundu.

Tarım ve hayvancılıkta Akhisarın geldiği nokta, bakanlık tarafından yapılan desteklemeler konuşuldu. Çiftçilik ve hayvancılığa yönelik büyükşehir belediyesi ve Akhisar belediyesi girişimi ile yapılacak çalışmalar ve yeni projeler hakkında bilgi veren Eryüksel  “verimli bir sohbet oldu. Gelinen nokta elbette yeterli değildir. Temennimiz o ki, yarım ve hayvancılıkta da güçlü bir potansiyele sahip olan Akhisarımızı bu konuda geliştirmek. Özellikle kırsal mahallelerde büyükşehir belediyemiz ile birlikte ortak projelerimizi hayata geçirerek, bu mahallelerde yaşayan, üretimi ile şehrimize değer katan çiftçi ve hayvancılıkla uğraşan halkımızın gelir seviyesini, kazancını ve tabii ki verilecek hizmetlerle yaşam kalitesini yükseltmek önceliğimizdir. Herkesin yaşamak istediği yerde doyduğu, mutlu olduğu, hayatından memnun olduğu bir hizmet politikasını yakın uzak her mahallemize taşımayı hedefliyoruz. Köyden kente değil, tersine göçün yaşanacağı günler yakındır. Biz de projelerimizi hizmet odaklı, herkesin gönlünü kazanma odaklı hazırladık ve yürüteceğiz. Akhisarlı çiftçimiz için Büyükşehir ile birlikte her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

Eryüksel;  Akhisar Gıda Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürü Ahmet Kılıç’a gösterdiği misafirperverlikleri  için teşekkür etti.

GHA/ Süleyman Kollu

497 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle