Hoşgeldiniz  

Eryüksel; Cumhurun ikbali tek gayemizdir…

admin | 17 Mart 2019 | Asayiş, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’in de destek verdiği ziyaret programında Medar ve Kadıdağ mahallerini ziaret eden Eryüksel2e her iki mahalleden de coşkulu bir destek geldi. Coşkulu kalabalığın havai fişeklerle karşıladığı ziyaret programında kendisine sevgi gösterisinde bulunan herkesle tek tek ilgilenmeye gayret eden Eryüksel gösterilen ilgi ve misafirperverlikten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Eryüksel “Bizler sizlerin bu teveccühüne layık olmaya çalışıyoruz. Elbette ki belediyecilik sadece merkez mahallelerde yapılmaz, kırsaldaki her mahallemizin ihtiyacını, eksikliklerini belirleyerek onun çözümüne yönelik proje çalışmalarımızı yaptık. Herkesin gönlünün isteğini yapmak kolay değil, belki mümkün de değil. Ancak bizim amacımız herkesin gönlünü alacak gerçek ihtiyaç duyulan tüm belediyecilik hizmetlerini sorunsuzca yapmak olacak” dedi.

Kadıdağ Mahallesinde kalabalık bir vatandaş topluluğunun karşıladığı Eryüksel’e ilgi yoğun oldu. Eryüksel burada yaptığı konuşmasında da cumhur ittifakının oluşma gayesine atıfta bulundu. Eryüksel konuşmasında “Cumhurun ikbali tek gayemizdir, Ay yıldızın gölgesi hepimizindir. Umut dolu güzel yarınlar için, birlikte olmak tek çaremizdir. Hassasiyetler bir, hedefler bir, kaygılar bir olunca gönüllerde bir oluyor.Mahalle bazlı sorunlara çözüm planlarımız ve projelerimiz hemşehrilerimizden, sizlerden  olumlu karşılık buluyor. Akhisarımız ve mahallelerimiz yeni döneme hazır. Şimdi  birlikte güçlüyüz. Öncemilletöncememleket diyerek çıktığımız bu yolda tüm memleket evlatlarına eşit hizmet vermek bizim boynumuzun borcudur. Cumhur İttifakı; erdem, irade ve cesaretle Türkiye’nin şahlanışının adıdır. Tevazu, samimiyet ve gayretle Cumhur İttifakı olarak sizleri Mahallemizdeki vatandaşlarımızı ziyaret ettik. 31 Mart 2019 yerel seçimleri için desteklerinizi istiyoruz. Destekleriniz ve misafirperverlikleriniz  için hepinize tüm vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.

Vatandaşların , gençlerin ve kadınların fotoğraf çektirme isteklerini kırmayan Eryüksel herkese destekleri, sevgileri ve teveccüh gösterdikleri için teşekkür etti.

GHA/ Haber Merkezi

604 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle