Hoşgeldiniz  

Eryüksel; “İnsanımız gülsün diyedir tüm çabamız!”

admin | 10 Şubat 2019 | Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Cumhur ittifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel Reşatbey Mahallesi esnafıyla buluştu. Reşatbey Mahallesi asmalı kahve civarında  esnafları ziyaret eden Eryüksel  esnafıyla yan yana bir belediyecilik anlayışı ile çalışacaklarını belirtti.

Toplumun herkesimiyle buluşurak seçim .çalışmalarına devam eden Eryüksel reşatbey mahallesi asmalı kahve civarında esnafla buluşarak seçim çalışmalarına devam etti. Eryüksel gönül belediyecilik anlayışı esnafına dost, esnafına yardımcı, esnafıyla yanyana yapılan bir belediyecilik. Bizim belediyecilik anlayışımızın temelinde çarşımız gülsün, Akhisarımız gülsün anlayışı yatıyor. Esnafının kazanmadığı, belediye ile her daim sorun yaşayan bir kent herşeyden önce huzurlu ve mutlu değildir. İşte bizin en önde gelen önceliğimiz  huzurlu ve mutlu bir şehir için, belediyecilik hizmetlerini en iyi şekilde yerine getririken aynı zamanda halkımızla ve esnafımızla  hep birlikte olacağız. Şehrin mutluluğu ve huzuru şehrin birlikte yönetilmesi ile olur. Her zaman söylediğim gibi ben yaptım oldu demeyeceğiz. Yapılması gerekenleri halkımız ve esnafımızla görüşüp, kararlaştırıp birlikte yapmanın mutluluğunu yaşayacağız.”dedi.

Esnafı işyerinde ziyaret eden Eryüksel hayırlı işler, bereketli kazançlar diledi. Her bir esnafa bir süre vakit ayırarak sohbet eden Eryüksel hedeflerinin gülümseyen yüzleri ile huzurla işlerinin başında olan esnafları görmek olduğunu belirterek “esnafımız, çarşımız gülsün , Akhisarımız gülsün…”dedi.

Eryüksel kendi belediyecilik anlayışlarının nihai hedefini ise “İnsanımız gülsün diyedir tüm çabamız!” diye açıkladı. GHA/Süleyman Kollu

543 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Eryüksel; “İnsanımız gülsün diyedir tüm çabamız!” için 1 yorum

  1. alaettin dedi ki:

    esnaf gülsün, halkda gülsün, bunun için artık büyükşehir akisarbelediye ayrımı olmasın. ikiside birlikte kazansın iyi çalışsın.Uyumlu olsunlar

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle