Hoşgeldiniz  

Eryüksel nabız yokladı, dert dinledi.

admin | 08 Şubat 2019 | Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

ERYÜKSEL;  nabız yokladı, dert dinledi. “Vatandaşın sadece oyuna değil gönlüne talibiz…”

Cumhur İttifakı´nın adayı olarak Akhisar Belediye başkanlığı seçim kampanyalarını yürüten Hüseyin Eryüksel; Hanpaşa, Dağdere ve Yeğenoba´yı ziyaret etti. Vatandaşlarla hemhal olan Eryüksel gönül belediyeciliğine vurgu yaptı. Oydan önce gönüllere talibiz dedi. Hanpaşa, Dağdere ve Yeğenoba’yı ziyaret eden Eryüksel’e ilgi yoğun, istekler çoktu.

Hanpaşa´da vatandaşlarla buluşan Eryüksel, sıcak ilgiyle karşılandı. Hanpaşa mahallesinde vatandaşların sıcak sohbet ortamında desteklerini isteyen Eryüksel’e vatandaşlar  yeşil ışık yaktı.

DAĞDERE HİZMET İSTEDİ

Saha çalışmaları için Dağdere mahallesine geçen Eryüksel, yanında Ak Parti ilçe başkanı İbrahim Sayın ve yönetim kurulu üyeleri ile  Dağderelilere konuk oldu. Dağdere’nin siyaseten etkili olan sakinleri ilk önce aldıkları ve alamadıkları hizmetleri konu ederek başladığı sohbetlerinde mahallenin gelecek dönemde ihtiyaç ve isteklerini dile getirdiler. Oldukça samimi bir ortamda devam eden sohbette Akhisarın mevcut merkez ve etrafındaki 94 mahallesiyle büyük bir ilçe olduğuna vurgu yapan Eryüksel “ elbette ilçe olarak yetişemediklerimizi büyükşehirin  de sorumluluğunda olan hizmetlerle birleştirerek bu mahallelere en iyi hizmeti getirmeye gayret edeceğiz. Yapılmayanları savunmak gibi bir düşüncemiz yok. İhtiyaçları da en iyi şekilde yapmaya gayret göstereceğiz. Buna inancımız ve gücümüz de var. İnşallah teveccühünüzle bunu birlikte başaracağız” dedi.

BAŞKAN OLMAK İÇİN DEĞİL GÖNÜL ALMAK İÇİN ADAYIZ

Cuma namazını Dağdere´de kılan Eryüksel, programı gereği Yeğenoba´ya geçti. Oradaki vatandaşlarla sohbet eden Eryüksel  “başkan olmak için değil, gönül almak için buradayız “dedi. Yörenin sorunlarını iyi bildiklerini belirten Eryüksel; “Sorumlu ve gönül belediyeciliği anlayışıyla bu sorunları en kısa sürede çözeceğiz. Amacımız sizlere başkan olmak değil. Biz sadece belediyede çalışanlara başkanlık ederiz, halkımızın hizmetinde onların hizmetkârı oluruz. Bizler bu anlayışla sadece söylem olsun diye konuşmuyoruz. Seçim sonrası inşallah bu mahallelerde yaptığımız hizmetleri görmek, sizlerle sohbet etmek, yeni projelerimizi anlatmak için bir arada olacağız.  ”dedi.

GHA/ gundemakhisar.com

913 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle