Hoşgeldiniz  

ERYÜKSEL SAHADA, İLGİ ERYÜKSEL’DE…

admin | 26 Ocak 2019 | Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı  Hüseyin Eryüksel seçim çalışmalarına hız verdi.

Cumhur İttifakının Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel seçim startının verilmesi ile  çalışmalarına hız verdi.  Spor kulübü başkanlığı döneminde kameralara konuşmaması, basında yer almaması ile dikkat çeken, spor kamuoyunun bazı kesimleri tarafından bundan övgüyle bahsedilirken taraftar tarafından eleştirilen  Eryüksel  siyaset sahnesinde halkın arasında. Ziyaret ettiği mahallelerde ve kurumlarda ilgi ile takip edilen Hüseyin Eryüksel, sakin ve kendinden emin tavırları ile dikkat çekiyor.

AK PARTİ ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur ittifakı  Akhisar Belediye Başkanı Adayı olarak ilan edildiği günden beri basına açık birçok toplantı gerçekleştiren Eryüksel, sahada halkın arasına girerek destek arayışlarına devam ediyor.

Gündüz Efendi Mahallesinde akşam da Süleymanlı´da çalışmalarını sürdüren Eryüksel´e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Mahalleliler  Eryüksel´e dertlerini anlattılar. Vatandaşın dertlerini ve isteklerini dinleyen Eryüksel, hedeflerinin Akhisarspor gibi Akhisarı´da Süper lig ve Avrupa seviyesine yükseltmek olduğunu belirtti.

GHA/Süleyman Kollu

730 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle