Hoşgeldiniz  

ERYÜKSEL’DEN SOSYAL MERKEZ PROJESİ…

admin | 06 Mart 2019 | Genel, Gündem, Kültür Sanat, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

 

Cumhur İttifakı , Ak Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel Akhisar için hazırladığı ve seçilmesi halinde Manisa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hayata geçirecekleri projelerini kamuoyu ile paylaşmaya başladı.

Şehir merkezi ve kırsal mahalleler ile ilgili birçok projeyi hayata geçireceklerini anlatan Eryüksel “hizmet bizim vazifemiz ancak asıl önemli olan yapılan hizmet ile vatandaşın huzurunu, mutluluğunu sağlamaktır. Her zaman dediğimiz gibi belediyecilik gönül işi biz vatandaşın da gönlünden geçen hizmetleri yaparak halkımızın en iyi hizmeti almasını sağlayacağız. Büyükşehir Belediyemiz ile bazı projeleri birlikte hayata geçirmek durumundayız. Halkımızın daha müreffeh bİr hayat sürmesi yapılacak hizmetlere bağlı. Her geçen gün hazırladığımız projelerimizi sizlerle paylaşacağız. Ancak burada şunu iyi anlamak lazım. Biz yapamayacağımız projeler için söz vermiyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olsun halkımız. Bu şehir hepimizin.  Hepimiz aynı şehirde yaşıyoruz El ele verip gönül gönüle verip sorunları birlikte aşacağız. Kentimizi, şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

Akhisarın merkezinde, bulunan şehir meydanına,   AKHİSAR SOSYAL MERKEZİ PROJESİ’ni gerçekleştireceklerini belirten Eryüksel projenin Akhisar’ın çok büyük bir eksiğini tamamlayacağını ifade etti.

İçerisinde , SOSYAL MARKET, GENÇLİK KÜTÜPHANESİ, NİKAH SALONU, AİLE REHBERLİK MERKEZİ gibi bölümlerin olacağı sosyal merkezin  fonksiyonlarıyla  kent yaşamına gireceği belirtildi. Proje detaylarının daha sonra açıklanacağı belirtilerek taslak proje ile ilgili görseller paylaşıldı.

GHA/ Fatma Kayak Kollu

484 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle