Hoşgeldiniz  

Eryüksel’in Projelerine İki Bakandan Tam Destek…

admin | 30 Mart 2019 | Dünya, Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Cumhur İttifakı Belediye Başkanı  Adayı Hüsewyin Eryüksel’in projelerini inceleyen Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Akhisar Şehir Stadyumunda incelemeler yaptı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhur ittifakı adayı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel’in projelerine tam not vererek destekleyeceğinin müjdesini verdi.

AKHİSAR’IMIZA MÜJDE ! GIDA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ PROJESİ MÜJDESİ ! BAKANLARIMIZDAN ONAY.

AKHİSAR’IMIZA MÜJDE !GIDA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ PROJESİ MÜJDESİ ! BAKANLARIMIZDAN ONAY.Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Akhisar Şehir Stadyumunda incelemeler yaptı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhur ittifakı adayı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel’in projelerine tam not vererek destekleyeceğinin müjdesini verdi.Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Akhisar Şehir Stadyumuna yapılacak Millet Bahçesi projesine tam not verdiğini ve eski stadyum alanının belediyeye devrine de onay vereceğini ve 1 Nisan’dan çalışmalara başlayacaklarının müjdesini verdi. Öte yandan Kasapoğlu, yine Eryüksel’in Çağlak boğazında yapılacak olan Etnospor projesine onay verdiğini ifade etti. Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank ise yine Cumhur ittifakı Adayı Eryüksel’in Gıda OSB ile Süt ve Besi Hayvancılığı projesine onay verdiğini beraber bu projeyi Akhisar’a kazandırma sözü verdi.KASAPOĞLU; “AKHİSAR’IMIZA TÜM İMKANLARI SEFERBER EDECEĞİZ”

Hüseyin Eryüksel paylaştı: 29 Mart 2019 Cuma

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Akhisar Şehir Stadyumuna yapılacak Millet Bahçesi projesine tam not verdiğini ve eski stadyum alanının belediyeye devrine de onay vereceğini ve 1 Nisan’dan çalışmalara başlayacaklarının müjdesini verdi. Öte yandan Kasapoğlu, yine Eryüksel’in Çağlak boğazında yapılacak olan Etnospor projesine onay verdiğini ifade etti. Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank ise yine Cumhur ittifakı Adayı Eryüksel’in Gıda OSB ile Süt ve Besi Hayvancılığı projesine onay verdiğini beraber bu projeyi Akhisar’a kazandırma sözü verdi.

KASAPOĞLU; “AKHİSAR’IMIZA TÜM İMKANLARI SEFERBER EDECEĞİZ”

Kasapoğlu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Akhisar bizim en önem verdiğimiz ilçelerden biri biliyorsunuz. Ege’mizin incisi topraklarıyla, üretken sanayisi ile çok önemli bir ilçe. Akhisar’a hizmet etmek bizim için önemli bir ayrıcalık ve mutluluk kaynağı ham dolsun biliyorsunuz geçtiğimiz sene büyük bir hızla Akhisar’ımızın güzel bir stadyum kazandırdık. Bundan sonrada daha güzel bir şekilde hizmetlere devam edeceğiz. Biz bu anlamda Akhisar’ı spor konusunda bir marka şehir haline getirmek için çalışacağız. Pek çok branşta sadece futbolda değil, basketbol, voleybolda 60 yakın branşta bizim çok ciddi başarılarımız var ve bunlardan bazılarını Akhisar’ı öncü takımlar konumunda marka haline getirmek konusunda da Hüseyin Eryüksel başkanımla da çalışmalarımızı son sefere getirdik. 31 Mart sonrası bu çalışmalarımızı hızlı bir şekilde bitireceğiz inşallah. Nasıl stadyumu 6 aylık bir süreçte tamamladıysak geçen sene ve Akhisar’ın stadı Türkiye’de ender stadyumlardan bir tanesi. Elbette ülkemizde çok güzel stadyumlar kazandırdık Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde. 17 yıllık iktidarın en güzel hizmetlerinden biridir spor tesisleşmesi. Ülkemizde spor tesisleri en yeni ve en kalite olması bakımından dünyanın en iddialı tesisleri. Bu anlamda Akhisar’ımız bu tesislerden bir tanesine stadyum olarak sahip. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de hem Akhisarspor ile hem diğer kulüplerimizle öncü bir marka olmaya devam edecek. Bizde Gençlik ve Spor bakanlığı olarak ülkemize tüm ilçelerimize hizmet ettiğimiz gibi inşallah Akhisar’ımıza da tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz”

“MİLLET BAHÇESİNİ AKHİSAR’IMIZA KAZANDIRACAĞIZ”

“Akhisarspor’un eski stadı Akhisarspor’a kulüplerimize hizmet eden bir stadyumdu. Bizde bunu inşallah bundan sonraki süreçte halkımızın çocuklarıyla, eşiyle, dostuyla birlikte vakit geçireceği çok güzel donatım alanlarıyla pek çok branşa içinde barındıran sportif imkanlarıyla bir projeyi inşallah Millet Bahçesi olarak belediyemizle birlikte Akhisar’ın yarınları için çok güzel bir tesis olarak kazandıracağız. Elbette sayın Cumhurbaşkanımızın çok özgün projelerinden biri  Millet Bahçesi ve bu alanı biz çok hızlı bir şekilde Akhisar’ımıza kazanacağız. Stadyumu nasıl Akhisarspor’a kazandırdıysak burayı da Akhisar halkına 31 Mart sürecinden sonra Hüseyin başkanımla kazandıracağız. Elbette biz birçok branşları önemsiyoruz. Avcılık ve atacılık ile ilgili önemli bir çalışmamız var Çağlak Boğazının orasını en hızlı bir şekilde Akhisar’ımıza kazandıracağız. Bununla birlikte semtlerimizde tüm vatandaşlarımızın gece-gündüz kullanacağı bir semt sahası içerisinde voleybolun, basketbolun ve futbolun olduğu bir  semt sahası Akhisar’a kazandıracağız. Amacımız genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, erkeğiyle engelli, engelsiz ayrımı gözetmeksizin herkesi spora erişim noktasında çok mutlu bir şekilde kolay bir şekilde spora erişimini sağlamak istiyoruz. Ben Hüseyin başkanda bu enerjiyi bu isteği görüyorum onunla birlikte düzenli bir çalışınca inşallah hepsini Akhisar’a kazandıracağız. Dünya şampiyonları, Avrupa şampiyonu sporcular çıkarmak istiyoruz Akhisar’dan. Biz bakanlık olarak ben öncesinde Spor Toto Teşkilat başkanıydım o zaman başkan iken Akhisar stadyumu için bir sözleşme yaptık ve 6 ay içerisinde stadyumu bitirdik”

“AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEK VERMEYE ÇALIŞIYORUZ”

“Spor gerçekten kulüpler ile önemli amatör spor kulüp camiası bizim için gerçekten çok önemli bir çalışma ortağı. Bu manada biz amatör spor kulüplerini desteklenmesi istiyoruz gerek tesis noktasında gerekse finanssal konularda amatör spor kulüplerine destek vermeye çalışıyoruz. Ben Spor Toto Teşkilat Başkanı olduğum günden beri kulüplerle çok güzel bir diyoloğumuz var ve inşallah Hüseyin başkanla beraber konuştuk Akhisar’ımızın amatör kulüplere tesisleşme konusunda analize ettik. Onlara tesisler kazandırmak istiyoruz. Hem halkımızın tesislerden yararlanması hem de kulüplerimizin hak ettiği tesisler kazandırmak istiyoruz”

Şehir içinde gezinti yapan iki bakan ve Ak Parti Manisa milletvekilleri ve Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel halkla sohbet ederek Akhisar’ın hak ettiği hizmet ve yatırımların hayata geçirilmesini dillendirerek destek istediler.

GHA

539 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle