Hoşgeldiniz  

Esnaf bu şehrin birikimi, potansiyeli, rengi…

admin | 01 Mart 2019 | Ekonomi, Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Esnaf bu şehrin birikimi, potansiyeli, rengi…

Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ali Men ve yönetimini ziyaret eden Cumhur İttifakı Akhisar Belediye başkan adayı Hüseyin Eryüksel  esnafın Akhisar’ın lokomotifi olduğunu söyledi.

Sivil toplum kuruluşlarının fikir ve düşüncelerinin bir şehrin yönetiminde en önemli kriterlerden biri olduğunu belirten Eryüksel oda başkanlarını ziyaretini Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile devam etti.

Akhisar’ımızın tüm renklerini, birikimini, potansiyelini ortaya koyan esnaflarımızın görüş ve önerilerinin önemli olduğunun altını çizen Hüseyin Eryüksel şehrin dinamiklerinden belkide en önemlilerinden biri esnaflarımızdır. Elbette esnafın yüzünün güldüğü, alışverişi ile evine helal lokma götürürken, ticareti ile ekonomiyi canlandırdığı, şehre renk, potansiyel ve birikim kazandıran güler yüzlü esnaf hayalimiz var. Bizler esnafımızın bu şehre neler kattığının bilincindeyiz. Biz de esnafımızın rahat ticaretini yapabileceği hizmetleri sunmak zorundayız. Gelişen, büyüyen ve zenginleşen Akhisar için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

Görüşlerini paylaşarak katkı sunan Hasan Alimen’e teşekkür eden Eryüksel, “göstermiş oldukları ilgi alaka ve misafirperverlikleri için sayın oda başkanımız Hasan Alimen’e teşekkür ediyorum. Katkılarınız için müteşekkirim” dedi.

Ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanı Ahmet Namal ve yönetim kurulu üyeleri ile her iki partinin bazı belediye meclisi adayları da bulundu.

GHA/ gundemakhisar.com

505 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle