Hoşgeldiniz  

Fatih Füzün “şehrin daha müreffeh olması gayemizdir”

admin | 28 Temmuz 2020 | Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

  AK Parti Akhisar ilçe teşkilatı, 24 Temmuz sansürün kaldırılması ve Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Akhisarlı yerel ve ulusal basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi. Toplantı sonrası gazetecilerle bir süre sohbet eden Fatih Füzün ayrıntı vermeden bazı büyük projelerin müjdesini verdi.

Ragıpbey Mahallesi (Anayol Üzeri) 21 Sokak’ta bulunan Coffee Lovers’ta düzenlenen kahvaltı programına AK Parti ilçe başkanı Fatih Füzün, Teşkilat Başkanı Ertuğrul Ay, Yerel Yönetimler Başkanı Ali Kızıl, Tanıtım Medya Başkanı Ali Yıldız, İlçe Sekreteri Başkanı Ahmet Aydın, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Necati Özcanlı ve yönetim kurulu üyesi Aydan Akkuş katıldı.

Kahvaltı sonrasında gazeteciler ile sohbet eden AK Parti ilçe başkanı Fatih Füzün, tüm basın mensuplarının 24 Temmuz basın bayramını kutladı.  Füzün “Hayatımızın her alanında siyaset, ekonomi, kültür, sanat, spor gibi birçok kategoride aktiviteyi haberleştirirken, kamuoyunun doğru bilgilenmesi adına objektif habercilik anlayışı ile yaptığınız haberlerle aslında hayatın akışına rehber oluyorsunuz. En zor şartlarda bile bu görevinizi bihakkın yerine getirme özverisini sergiliyorsunuz. yerel medya olarak da hem içinde yaşadığınız şehrin haberlerini yaparken diğer taraftan da şehrin sorunlarını dile getirip çözüm önerilerini sunmanız halkın daha iyi bir yaşam sürmesi adına önemli. Bizler, basın mensubu arkadaşlarımızın basın bayramını kutlarken aynı zamanda birlikte fikir alışverişi yapmanın önemine işaret etmek için böyle bir kahvaltılı sohbet programı düzenledik. Katılımlarınız için teşekkür ediyor, basın bayramınızı kutluyoruz.”dedi.

Fatih Füzün Ak Parti ilçe yönetimi olarak Akhisar’da yapacakları projeler ve hazırlıkları hakkında bazı bilgiler paylaştı. “Şehrin ve şehir halkının daha müreffeh olması için ileriki günlerde ne gibi çalışmalar yaptığımızı kamuoyu ile de paylaşacağız. Ancak çok yeni bir yönetimiz ve hazırlıklarımızın biraz daha olgunlaşmasını ve çalışmalarımızın fiiliyata dökülmesinin başlamasını bekliyoruz. Umarım bir iki ay içerisinde şehrin siluetini değiştirecek bazı girişimleri kamuoyu ile paylaşır duruma geleceğiz” diyerek üstü kapalı bazı büyük projelerin işaretini verdi.

GHA/ Süleyman Kollu

 

230 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle