Hoşgeldiniz  

FİLENİN ZEYTİNLERİ SEZONA SIKI HAZIRLANIYOR

admin | 28 Ağustos 2021 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediyesi bünyesinde ilk defa profesyonel Liglere katılarak ilçemizi temsil edecek Akhisar Belediyesi Sportif Faaliyetler Kadın Voleybol takımı, 2021-2022 sezonu Kadınlar 2. Lig’ine son sürat hazırlanıyor.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun talimatı ile Akhisar Belediyespor Kulübü bünyesinde Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili’nin Kulüp Başkanlığında kurulan Kadın Voleybol takımı, haftanın 6 günü Antrenör Haluk Güven yönetiminde antrenmanlarını sürdürüyor. Kulüp Başkanı Ekrem Kayserili ile yaptığımız görüşmeler neticesinde takıma yeni dâhil olan Smaçör Sevinç Özgüler’in, Smaçör Ece Semiz’in ve Pasör Gülnaz Özer’inde takım ile antrenmanlara çıktığı bilgisine ulaştık. Ayrıca gelecek sezon hazırlık çalışmalarının haftanın iki günü Akhisar Kapalı Spor Salonu’nda geriye kalan günlerin ise Kız Meslek Lisesi bahçesindeki sahada gerçekleştirildiğini öğrendik. İlk defa TVF Kadınlar 2. Lig’de mücadele verecek Akhisar Belediyesi Kadın Voleybol takımında hedef sezonda iz bırakabilmek. Tecrübeli Antrenör Haluk Güven’de sosyal medya hesabından paylaştığı antrenman videosunun açıklamasına “O sene, bu sene” yazarak ilçemize kazandırılacak başarılar konusunda ne kadar istekli olduğunun sinyalini verdi.

2021-2022 Voleybol sezonu Kadınlar 2. Lig 9. Grup’ta ter dökecek Filenin Zeytinleri, 31 Ekim Pazar günü oynanacak sezonun ilk karşılaşmasında Rota Koleji ile mücadele edecek.

81 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle