Hoşgeldiniz  

Genç Fotoğrafçı Lal Bakırlıoğlu

admin | 14 Haziran 2019 | Genel, Gündem, Kültür Sanat, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Genç Fotoğrafçı, ilk fotoğraf sergisinin açılışını yaptı.

Akhisar Belediye Başkan Vekili Lütfi Akdağ, Genç Fotoğrafçı Lal Bakırlıoğlu’nun ‘Sokağın Rengi’ adlı kişisel fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.

Akhisar Koleji 8. sınıf öğrencisi Lal Bakırlıoğlu,  Egea Müze & Restoran’da ‘Sokağın Rengi’ adlı kişisel fotoğraf sergisinin açılış kokteylini gerçekleştirdi. Açılışa Akhisar Belediye Başkan Vekili Lütfi Akdağ, Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar, Belediye Meclis Üyeleri Burcu Alkın, Fatma Kocabıyıkoğlu ve Yılmaz Akar, Akhisar Koleji Müdürü Vehbi Başaran, öğretmenleri, ailesi ve dostları katıldı.

Genç Fotoğrafçı Lal Bakırlıoğlu, açılışta yaptığı konuşmada, “Günlük hayatta karşılaştığımız anları, fotoğraflarımla ölümsüzleştirmek istedim. Çektiğim fotoğraflar, dostlarım ve öğretmenlerimden güzel yorumlar aldıktan sonra sergi açma kararı aldım. Fotoğrafçılık konusunda danışmanlığımı yapan Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Kudret Olgun başta olmak üzere, ilk kişisel fotoğraf sergime katılan ve destek olan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Bakırlıoğlu daha sonra eserlerini katılımcılara tanıtarak bilgiler verdi.

Manisa ve çevre illerden manzaraların fotoğraflandığı ve 13-27 Haziran tarihleri arasında açık kalacak ‘Sokağın Rengi’  adlı fotoğraf sergisinde, günlük yaşamdan manzaralar yer alıyor.

GHA/Z. Karakaya

569 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle