Hoşgeldiniz  

Gönülleri Fethettiler

admin | 17 Aralık 2018 | Dünya, Gündem, Spor, Tüm Manşetler A- A+

Thyateira Akhisar Master Futbol Takımı gönülleri fethetmeye devam ediyor.  Geçtiğimiz gün Aydın’da Acar Masterler ile dostluk maçına çıkan Thyateira Akhisar Masterler oynadığı futbolu, attığı güzel gollerle süslerken Aydınlı futbolseverler tarafından ayakta alkışlandı.

Pazar günü Aydın Acarlar Master Futbol takımının davetlisi olarak gittiği Aydın’dan galibiyetle ayrılan Akhisar temsilcisinin başarılı futbolu Aydınlı futbolseverlerin takdirini topladı. Ali Uğur Sarı, Ali Mercan ve Rüstem Adar’ın üç güzel golüne Aydın takımı bir golle cevap verebildi. Karşılaşma sonrası nezih bir mekanda yemekte buluşan her iki takımın yönetici ve futbolcuları dostluklarını daha ileriye taşımanın mutluluğunu paylaştılar.

Skorun hiçbir zaman dostluğun önüne geçemeyeceğini belirten Thyateira Akhisar Master başkanı Ünal Balanuyan ve sportif direktör Emin Kökçü “Başta Aydın Acarlar Master Takımı başkan ve sorumlusu Yaşar Başkan olmak üzere tüm futbolcular ve yönetime göstermiş oldukları olağanüstü ilgi ve takdiri hak eden misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Futbolun içinde yıllarca hizmet etmiş arkadaşların yine futbolun birleştiriciliği çerçevesinde dostluklarını devam ettirmesi gurur ve mutluluk verici. Bundan sonra da yeni organizasyonlarda bir arada olarak dostluğumuzu yaşatmak, dünyayı ve hayatı paylaşmak en büyük dileğimiz” dedi.

Aydın Acarlar Master Takımını şu futbolcu ve yöneticiler temsil etti. Neşet, Hasan Cengiz, Bülent, Yaşar Başkan, Mahir, Özay, Haydar, Hüseyin, Hasan Nerman, Murat, Cuma, Ali, Hasan Bire, İbrahim, Nuray, Çetin, Ahmet.

Thyateira Akhisar Master Futbol Takımının kafilesinde ise şu isimler bulundu. Fuat Uğraş, Yakup Aksoy, Rüstem Adar, Kenan Hamamcıoğlu, Fatih Şen, Murat Akbaş, Coşkun Ortanca, Ünal Adeş, Ali Mercan, Serdar Pekçetin, Mesut Akkoyun, Sportif direktör Emin Kökçü, Başkan Ünal Balanuyan, Coşkun Bulut, Veysel Coşkun, Ali Uğur Sarı, İbrahim Alkan, Fatih Barlık, Kemal Aydeniz, Halil Kurtay.

GHA/Süleyman Kollu

653 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle