Eryüksel’in Projelerine İki Bakandan Tam Destek…

Dünya 30.03.2019 12:04:43 0

Akhisar Cumhur İttifakı Belediye Başkanı  Adayı Hüsewyin Eryüksel’in projelerini inceleyen Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Akhisar Şehir Stadyumunda incelemeler yaptı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhur ittifakı adayı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel’in projelerine tam not vererek destekleyeceğinin müjdesini verdi.

AKHİSAR’IMIZA MÜJDE ! GIDA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ PROJESİ MÜJDESİ ! BAKANLARIMIZDAN ONAY.

AKHİSAR’IMIZA MÜJDE !GIDA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ PROJESİ MÜJDESİ ! BAKANLARIMIZDAN ONAY.Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Akhisar Şehir Stadyumunda incelemeler yaptı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhur ittifakı adayı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel’in projelerine tam not vererek destekleyeceğinin müjdesini verdi.Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Akhisar Şehir Stadyumuna yapılacak Millet Bahçesi projesine tam not verdiğini ve eski stadyum alanının belediyeye devrine de onay vereceğini ve 1 Nisan’dan çalışmalara başlayacaklarının müjdesini verdi. Öte yandan Kasapoğlu, yine Eryüksel’in Çağlak boğazında yapılacak olan Etnospor projesine onay verdiğini ifade etti. Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank ise yine Cumhur ittifakı Adayı Eryüksel’in Gıda OSB ile Süt ve Besi Hayvancılığı projesine onay verdiğini beraber bu projeyi Akhisar’a kazandırma sözü verdi.KASAPOĞLU; “AKHİSAR’IMIZA TÜM İMKANLARI SEFERBER EDECEĞİZ”

Hüseyin Eryüksel paylaştı: 29 Mart 2019 Cuma

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Akhisar Şehir Stadyumuna yapılacak Millet Bahçesi projesine tam not verdiğini ve eski stadyum alanının belediyeye devrine de onay vereceğini ve 1 Nisan’dan çalışmalara başlayacaklarının müjdesini verdi. Öte yandan Kasapoğlu, yine Eryüksel’in Çağlak boğazında yapılacak olan Etnospor projesine onay verdiğini ifade etti. Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank ise yine Cumhur ittifakı Adayı Eryüksel’in Gıda OSB ile Süt ve Besi Hayvancılığı projesine onay verdiğini beraber bu projeyi Akhisar’a kazandırma sözü verdi.

KASAPOĞLU; “AKHİSAR’IMIZA TÜM İMKANLARI SEFERBER EDECEĞİZ”

Kasapoğlu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Akhisar bizim en önem verdiğimiz ilçelerden biri biliyorsunuz. Ege’mizin incisi topraklarıyla, üretken sanayisi ile çok önemli bir ilçe. Akhisar’a hizmet etmek bizim için önemli bir ayrıcalık ve mutluluk kaynağı ham dolsun biliyorsunuz geçtiğimiz sene büyük bir hızla Akhisar’ımızın güzel bir stadyum kazandırdık. Bundan sonrada daha güzel bir şekilde hizmetlere devam edeceğiz. Biz bu anlamda Akhisar’ı spor konusunda bir marka şehir haline getirmek için çalışacağız. Pek çok branşta sadece futbolda değil, basketbol, voleybolda 60 yakın branşta bizim çok ciddi başarılarımız var ve bunlardan bazılarını Akhisar’ı öncü takımlar konumunda marka haline getirmek konusunda da Hüseyin Eryüksel başkanımla da çalışmalarımızı son sefere getirdik. 31 Mart sonrası bu çalışmalarımızı hızlı bir şekilde bitireceğiz inşallah. Nasıl stadyumu 6 aylık bir süreçte tamamladıysak geçen sene ve Akhisar’ın stadı Türkiye’de ender stadyumlardan bir tanesi. Elbette ülkemizde çok güzel stadyumlar kazandırdık Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde. 17 yıllık iktidarın en güzel hizmetlerinden biridir spor tesisleşmesi. Ülkemizde spor tesisleri en yeni ve en kalite olması bakımından dünyanın en iddialı tesisleri. Bu anlamda Akhisar’ımız bu tesislerden bir tanesine stadyum olarak sahip. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de hem Akhisarspor ile hem diğer kulüplerimizle öncü bir marka olmaya devam edecek. Bizde Gençlik ve Spor bakanlığı olarak ülkemize tüm ilçelerimize hizmet ettiğimiz gibi inşallah Akhisar’ımıza da tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz”

“MİLLET BAHÇESİNİ AKHİSAR’IMIZA KAZANDIRACAĞIZ”

“Akhisarspor’un eski stadı Akhisarspor’a kulüplerimize hizmet eden bir stadyumdu. Bizde bunu inşallah bundan sonraki süreçte halkımızın çocuklarıyla, eşiyle, dostuyla birlikte vakit geçireceği çok güzel donatım alanlarıyla pek çok branşa içinde barındıran sportif imkanlarıyla bir projeyi inşallah Millet Bahçesi olarak belediyemizle birlikte Akhisar’ın yarınları için çok güzel bir tesis olarak kazandıracağız. Elbette sayın Cumhurbaşkanımızın çok özgün projelerinden biri  Millet Bahçesi ve bu alanı biz çok hızlı bir şekilde Akhisar’ımıza kazanacağız. Stadyumu nasıl Akhisarspor’a kazandırdıysak burayı da Akhisar halkına 31 Mart sürecinden sonra Hüseyin başkanımla kazandıracağız. Elbette biz birçok branşları önemsiyoruz. Avcılık ve atacılık ile ilgili önemli bir çalışmamız var Çağlak Boğazının orasını en hızlı bir şekilde Akhisar’ımıza kazandıracağız. Bununla birlikte semtlerimizde tüm vatandaşlarımızın gece-gündüz kullanacağı bir semt sahası içerisinde voleybolun, basketbolun ve futbolun olduğu bir  semt sahası Akhisar’a kazandıracağız. Amacımız genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, erkeğiyle engelli, engelsiz ayrımı gözetmeksizin herkesi spora erişim noktasında çok mutlu bir şekilde kolay bir şekilde spora erişimini sağlamak istiyoruz. Ben Hüseyin başkanda bu enerjiyi bu isteği görüyorum onunla birlikte düzenli bir çalışınca inşallah hepsini Akhisar’a kazandıracağız. Dünya şampiyonları, Avrupa şampiyonu sporcular çıkarmak istiyoruz Akhisar’dan. Biz bakanlık olarak ben öncesinde Spor Toto Teşkilat başkanıydım o zaman başkan iken Akhisar stadyumu için bir sözleşme yaptık ve 6 ay içerisinde stadyumu bitirdik”

“AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEK VERMEYE ÇALIŞIYORUZ”

“Spor gerçekten kulüpler ile önemli amatör spor kulüp camiası bizim için gerçekten çok önemli bir çalışma ortağı. Bu manada biz amatör spor kulüplerini desteklenmesi istiyoruz gerek tesis noktasında gerekse finanssal konularda amatör spor kulüplerine destek vermeye çalışıyoruz. Ben Spor Toto Teşkilat Başkanı olduğum günden beri kulüplerle çok güzel bir diyoloğumuz var ve inşallah Hüseyin başkanla beraber konuştuk Akhisar’ımızın amatör kulüplere tesisleşme konusunda analize ettik. Onlara tesisler kazandırmak istiyoruz. Hem halkımızın tesislerden yararlanması hem de kulüplerimizin hak ettiği tesisler kazandırmak istiyoruz”

Şehir içinde gezinti yapan iki bakan ve Ak Parti Manisa milletvekilleri ve Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel halkla sohbet ederek Akhisar’ın hak ettiği hizmet ve yatırımların hayata geçirilmesini dillendirerek destek istediler.

GHA


AKHİSAR ZİRAAT ODASINDA TEK ADAY AKBUĞA

HIZINIZA DİKKAT EDİN! MANİSADA KGYS VE PTS DEVREYE GİRDİ

HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN MUHTARLARA AİLE OKULU PROJESİ EĞİTİMİ

Güral; “Her esnaf kooperatif imkanlarından yararlanacak”

Ak Parti Akhisar İlçe Teşkilatı Seçim Startını verdi.

Uzman Eller Projesinde Hibe Tutarı 250 Bin Liraya Çıkarıldı

KARNE ÇOCUĞUNUZUN GELECEĞİNE IŞIK TUTAR

KALİTELİ AKARYAKIT ARTIK ÇİFTÇİLERE DAHA AVANTAJLI FİYATLARLA

Ak Parti İlçe Başkanı Füzün: Hükümet yatırımlarımız hızla devam ediyor.

6’lı Masanın Cumhurbaşkanı adayı belli oluyor

Kadın Emeği ve Sanat Sokağı yeni yıla hazır

Akhisar’da Muhtarlar Günü törenle kutlandı

Fatih Füzün Akhisardaki sosyal yardımları açıkladı

Akbuğa; Tariş zeytin alımında daha etkin olmalı

Vali Karadeniz, İl Sağlık Müdürü Karaca’yı Ziyaret Etti

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Manisa’ya Gelişinin 97. Yıldönümü Mesajı

Şehit Yakınları ve Gazilerden Başkan Hızlı’ ya ziyaret

Manisa’da Fırtına Bekleniyor!

İL MÜFTÜSÜ SOYKÖKTEN İNTERAKTİF SÖYLEŞİ

ATSO’ya İlk Aday Abdurrahman Yılmaz

Dev projede Manisa’ya 4100, Akhisar’a 267  konut

25 muhtardan Başkan Dutlulu’ya teşekkür ziyareti

AKHİSARDAN BALKAN ŞAMPİYONLUĞUNA

Başkan Besim Dutlulu’dan İl Sağlık Müdürü Karaca’ya hayırlısı olsun ziyareti

DOĞUŞ HASTANESİNDEN OSB’YE ZİYARET

Akhisar Bilim Şenliği 22 Eylül’de başlıyor

Akhisar Belediyespor Briç takımı Eskişehir’den başarılı döndü

Akhisarlı protokol üyeleri gazilerle akşam yemeğinde buluştu

AK Partili Aydemir yatırımları incelemeye devam ediyor

TARİŞ ZİYARETİNDE KOOPERATİF VURGUSU

Yükleniyor

AKHİSARDAN BALKAN ŞAMPİYONLUĞUNA

ÖZEL DOĞUŞ EMNİYET MÜDÜRÜ ZİYARETİ

METEOROLOJİ UYARIYOR!

DOĞUŞ HASTANESİNDEN BESİM DUTLULUYA ZİYARET

Aerobik Cimnastik CimnastLig 1. Hafta Müsabakaları Manisa’da yapıldı

Okul Sporları Futbol Yıldızlar Kız ve Erkek Türkiye Şampiyonası Manisa’da Başladı

YUNUSEMRE’NİN YILDIZLARINDAN 13 MADALYA

İŞTE BAYRAMDA EKMEK ALABİLECEĞİNİZ FIRINLAR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MEZARLIKLARA ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ VERİYOR

563. ÇAĞLAK FESTİVALİ BAŞLIYOR

AKHİSAR ZİRAAT ODASINDA TEK ADAY AKBUĞA

Güral; “Her esnaf kooperatif imkanlarından yararlanacak”

Ak Parti Akhisar İlçe Teşkilatı Seçim Startını verdi.

KALİTELİ AKARYAKIT ARTIK ÇİFTÇİLERE DAHA AVANTAJLI FİYATLARLA

Ak Parti İlçe Başkanı Füzün: Hükümet yatırımlarımız hızla devam ediyor.

Akhisar’da Muhtarlar Günü törenle kutlandı

Fatih Füzün Akhisardaki sosyal yardımları açıkladı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Manisa’ya Gelişinin 97. Yıldönümü Mesajı

Şehit Yakınları ve Gazilerden Başkan Hızlı’ ya ziyaret

25 muhtardan Başkan Dutlulu’ya teşekkür ziyareti

HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN MUHTARLARA AİLE OKULU PROJESİ EĞİTİMİ

KARNE ÇOCUĞUNUZUN GELECEĞİNE IŞIK TUTAR

İL MÜFTÜSÜ SOYKÖKTEN İNTERAKTİF SÖYLEŞİ

Akhisar Bilim Şenliği 22 Eylül’de başlıyor

Akhisar  Halk  Eğitimi   Merkezi   Müdürlüğü  Yeni Kurslar Açıyor

Akhisar’ın 100 yıllık tarihine ışık tutan sempozyum

Vali Karadeniz, Köprübaşı İlçesinde Kütüphane ve Atölye Açılışı Gerçekleştirdi

GELECEĞİN ŞAMPİYON GÜREŞÇİLERİ MİNDERE İLK ADIMINI ATTI

CROSSMİNTON ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MANİSA’DA YAPILDI

Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesinden muhteşem “Şiir ve müzik dinletisi”

HIZINIZA DİKKAT EDİN! MANİSADA KGYS VE PTS DEVREYE GİRDİ

Manisa’da Fırtına Bekleniyor!

Kent Konseyi’nden Kaymakam Ziyareti

CUMHURBAŞKANI MANİSA’DA COŞKUYLA KARŞILANDI…

.

Manisa İl Jandarma Komutanlığı Uyuşturucu Baskını

Nif Çayı Kenarına Yasadışı Kenevir Ekimi

Jandarma uyuşturucu madde imal ve ticareti yapanlara geçit vermedi

Jandarmadan Bayram Öncesi Emniyet Tedbirleri Kapsamında Havadan (Helikopterle) Trafik Denetimi

ATSO’DAN AK PARTİ AKHİSAR İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

Akhisarspor Geçmişin Mirası, Geleceğin Emanetidir…

Yeni sosyal hayatta sınıfta kaldık!..

21 yıl sonra…

Domates Fiyatları Neden Düşüyor?

Siyaseti başkaları yapsın, siz bir merhaba deyin…

COVİD-19 İLE YAŞAMAK

AKHİSARSPOR İÇİN HANGİSİNİ DUYMAK İSTERSİNİZ?

Ah var sen yok musun? Peki ya biz VAR MIYIZ?

Seçmen ne istiyor.

LİG TABLOSU

Takım O G M B Av P
1.Galatasaray 21 16 2 3 29 51
2.Fenerbahce 21 14 4 3 28 45
3.Istanbul Basaksehir 21 12 5 4 11 40
4.Besiktas 21 11 4 6 15 39
5.Adana Demirspor 21 10 3 8 18 38
6.Trabzonspor 21 11 5 5 6 38
7.Kayserispor 21 10 9 2 4 32
8.Konyaspor 21 6 6 9 2 27
9.Fatih Karagümrük 21 6 7 8 3 26
10.Gazisehir Gaziantep 22 6 9 7 1 25
11.Alanyaspor 21 6 8 7 -7 25
12.Sivasspor 22 6 10 6 -5 24
13.Antalyaspor 21 7 11 3 -8 24
14.Ankaragucu 21 6 11 4 -9 22
15.Kasimpasa 21 6 11 4 -13 22
16.Giresunspor 21 5 10 6 -18 21
17.Hatayspor 20 5 10 5 -20 20
18.Istanbulspor 21 5 13 3 -23 18
19.Ümraniyespor 21 3 13 5 -14 14
1.Galatasaray 21 16 2 3 29 51
2.Fenerbahce 21 14 4 3 28 45
3.Istanbul Basaksehir 21 12 5 4 11 40
4.Besiktas 21 11 4 6 15 39
5.Adana Demirspor 21 10 3 8 18 38
6.Trabzonspor 21 11 5 5 6 38
7.Kayserispor 21 10 9 2 4 32
8.Konyaspor 21 6 6 9 2 27
9.Fatih Karagümrük 21 6 7 8 3 26
10.Gazisehir Gaziantep 22 6 9 7 1 25
11.Alanyaspor 21 6 8 7 -7 25
12.Sivasspor 22 6 10 6 -5 24
13.Antalyaspor 21 7 11 3 -8 24
14.Ankaragucu 21 6 11 4 -9 22
15.Kasimpasa 21 6 11 4 -13 22
16.Giresunspor 21 5 10 6 -18 21
17.Hatayspor 20 5 10 5 -20 20
18.Istanbulspor 21 5 13 3 -23 18
19.Ümraniyespor 21 3 13 5 -14 14