Hoşgeldiniz  

HAL DENETİM BİRİMLERİNE ZİYARET

admin | 25 Ağustos 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, merkez, Salihli, Turgutlu, Alaşehir ve Akhisar ilçelerini ziyaret ederek hal denetim ekipleriyle bir araya geldi.

Personellerle fikir alışverişinde bulunan Arslan, personellere çalışmalarında başarılar diledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, merkez, Salihli, Turgutlu, Alaşehir ve Akhisar ilçelerini ziyarette bulunarak hal denetim ekipleriyle bir araya geldi. Ersoy Arslan’a ziyaretinde İştirakler ve Koordinasyon Şube Müdürü Ersoy Vitaş eşlik etti. Arslan hal denetim ekiplerini ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi personelleri olarak denetimlerin devam edeceğini, vatandaşların ve esnafların haklarını korumayacaklarını belirten Arslan, yüksek sıcaklıklara rağmen görevlerini yerine getiren personellere teşekkür etti, çalışmalarında başarılar diledi.

ÜRETİM FABRİKASI ZİYARET EDİLDİ

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, ilçe ziyaretlerinde Salihli Beton Parke, Bordür ve Boru Üretim Fabrikası’na da ziyarette bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde kendi imkanlarıyla yaptığı üretimi yerinde inceleyen Arslan, üretimin ve sevkiyatların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, personellere yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.

Haber Merkezi

67 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle