Hoşgeldiniz  

HİJYEN VE DEZENFEKTE ÜRÜNLERİ VAR, SIKINTI YOK..!

admin | 28 Mart 2020 | Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Yeni tip koronavirüs kovid-19 salgınının başlaması ile birlikte kısa sürede tüm dünyada temizlik ve hijyen ürünlerine büyük talepler olmuş, medyada ve kamuoyunda boş market raflarını gören vatandaşlar tedirginlik yaşamıştı.

Akhisar’da Hürriyet Mahallesinde temizlik, hijyen ve ambalaj ürünleri ticaretii olarak hizmet veren Ege Ambalaj ve Temizlik Ürünleri firması işletmecileri Bülent ve Reis Bilgi, kamuoyunu rahatlatan açıklamalarda bulundu ve “şehrimizde dezenfektan ve hijyen malzemelerimizde sıkıntı yok” dedi.

Son günlerde Türkiye’de coronavirüsü görülmesinden sonra “Akhisar’da da kolanya yok, eldiven yok, el ve geniş alan dezenfekteni yok diyenlere inanmayın.” diyen Ege Ambalaj ve Temizlik işletmecileri Bülent ve Reis Bilgi Dezenfekte ve hijyen malzemeleri ile ilgili bir sıkıntı yaşanmadığını, kendi işlyerleri de dahil olmak üzere birçok temin noktasında halkımızın ihtiyacına cevap verecek miktarda bulunduğunun altını çizerek Akhisarlıların kaygı ve endişe duymamalarını istedi..

İşletme sahiplerinden Reis Bilgi; “Akhisar’da  gerek sosyal medyada gerekse halk arasında yok efendim eldiven yok kolanya yok dezenfektan yok sözleri yayılıyor. Biz Ege Ambalaj ve Temizlik Ürünleri olarak sıkıntı yok diyerek müşterimiz için  ister  bir, isterse bin tane dezenfekten, kolanya ve eldivenimiz var. Halkımızın ve vatandaşlarımızın piyasada tuvalet kağıdı yok, kolonya yok, eldiven yok, el ve geniş alan dezenfekten yok sözlerine itibar etmemelerini istiyoruz. İş yerimizde her çeşit ürünlerimizin yanında el dezenfektanı ve geniş alan dediğimiz iş yeri ve evler için dezenfektanlarımız mevcut.  Biz burada Ege Ambalaj ve Temizlik Ürünleri olarak hizmetinizdeyiz.  Tüm vatandaşlarımıza sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileriz.” dediler.

GHA/

338 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle