Hoşgeldiniz  

İnsanımızın Olduğu Her Yer Hizmet Sahamızdır

admin | 01 Mart 2019 | Genel, Gündem, Politika, Tarım ve hayvancılık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Eryüksel kırsal mahallelerin sorunlarını dinleyip destek ve dualarını istedi.

İNSANIMIZIN OLDUĞU HER YER HİZMET SAHAMIZDIR

Kavakalan,Yayakırıkdık,Göcek ve Sarnıç Mahallelerini ziyaret ederek halkla buluşan Eryüksel “Hemşehrilerime yakın ilgi ve alakaları için şükranlarımı sunuyorum. Halkımız nerede yaşıyor, nerede üretiyor, nerde bir değer kazandırıyorsa biz oraya hizmetin en iyisini götürmek zorundayız.İnsanımızın olduğu her yer bizim hizmet sahamızdır” dedi.

İYİ VE KÖTÜ GÜNDE BİRLİKTE OLACAĞIZ

Yayakırıldık Mahallesinde Cuma namazı sonrası halkla sohbet eden Eryüksel “iyi günde de kötü günde de hep omuz omuza olmalıyız. Sizlerin duası bize yeter. Biz her şartta sizlere hizmet etmek durumundayız. Sizler dilekleriniz, istekleriniz ve şikayetlerinizle bizlere yol gösterecek biz çalışacağız, sizlere hizmetkar olacağız. Biz ve siz hep birlikte çalışıp Akhisarımızı, mahallelerimizi kalkındıracağız”dedi.

ÜRETENE HİZMET ŞİARIMIZDIR

Eryüksel Tarlada, çiftte terini toprağa döken, hayvancılık yaparak geçinen halkımızın, üreten olduğu için en iyi hizmeti almaya hak ettiğini belirterek “Köyde de  olsanız, mahallede de ve hatta şehrin merkezinde nerede olursanız eğer bu şehrin insanıysanız, burada yaşıyorsanız hizmet alacaksınız. Üreten herkese hizmet etmek şiarımızdır. Üreten elleriniz, sıcak gönüllerinizle, dualarınızla desteğinizi bekliyorum. Artık daha iştiyakla, dört elle sarılarak hizmet etme vaktidir. Bizler çalışacağız, Akhisar kazanacak. Biz, hizmetlerimizle gönüllere girecek, şehrimizin kalkınması için hep beraber, tüm gücümüzle çalışacağız. İyi günde kötü günde hep yanınızdayız” dedi.

GHA/ Süleyman Kollu

470 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle