Hoşgeldiniz  

İşçi dostu Başkan Dutlulu’ya, işçiler teşekkür için pilav hayrı yaptı

admin | 26 Şubat 2020 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

– Akhisar Belediyesi işçilerinden pilav hayrı

Belediye-İş Sendikası’na bağlı Akhisar Belediyesi’nde çalışan işçiler, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun işçilere yönelik yaptığı  zamların ardından teşekkür etmek amacıyla pilav hayrı yaptı. Belediye-İş Sendikası İşyeri Baş Temsilcisi Kemal Molla ve beraberindeki işçilerin düzenlediği hayırda yaklaşık 2 Bin kişiye pilav, ayran ve tatlı ikramında bulunuldu.

Akhisar Belediyesi hizmet binası önünde saat 12.30’da başlayan hayra Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı ve Ekrem Kayserili, Belediye-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Gökay Sezgin, sendika temsilcileri ve belediye personeli katıldı.

“16 YILDIR İLK DEFA ASGARİ ÜCRETİN ÜZERİNDE ZAM ALDIK”

Hayırda konuşan Belediye-İş Sendikası İşyeri Baş Temsilcisi Kemal Molla, katılımcılara teşekkür ederek Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya yeni dönemde yaptıkları büyük orandaki zamdan dolayı teşekkür etti. Molla, “Akhisar Belediyesi işçileri olarak 16 yıldır ilk defa asgari ücretin üzerinde zam aldık. Belediye Başkanımız Besim Dutlulu ve yönetimi göreve geldikleri ilk günden beri her zaman bizim yanımızda oldu. İşçinin emeğine değer veren, işçi dostu belediye başkanımız Besim Dutlulu’ya çok teşekkür ediyor ve onunla gurur duyuyoruz. Belediye Başkanımız Besim Dutlulu’nun bu davranışının diğer belediyelere ve belediye başkanlarına da örnek olmasını diliyoruz. Tekrardan emeklerinden dolayı belediye yönetimimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

“HER ZAMAN İŞÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, her zaman işçi ve emekçilerin yanında olmaya devam edeceklerini söyleyerek şu şekilde konuştu; “Göreve gelmeden önce verdiğimiz sözlerden birisi de her zaman işçilerimizin yanında olacağımızdı. Bu gün bu sözü tutmanın verdiği gurur ve mutluluğu yaşıyoruz. Daha güzel bir Akhisar için birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Emeklerinden dolayı belediyedeki tüm mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.”

Yemeğin ardında belediye işçileri, Belediye Başkanı Besim Dutlulu ile hatıra fotoğrafı çekildi.

GHA

 

366 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle