Hoşgeldiniz  

İSMAİL ERSÖZ RESMEN ADAY

admin | 27 Ağustos 2021 | Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Sanayi Sitesinin önde gelen esnaflarından Ersöz Egzoz işletmecisi İsmail Ersöz, Akhisar Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

27 Ağustos Cuma günü Akhisar Sanayi Sitesi 9 Blok No 1’deki iş yerinde pilav ve aşure hayrı düzenleyen İsmail Ersöz, kamuoyuna ve basına Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanlığına resmen aday olduğunu belirtti. 4 dönem üst üste Oda Başkanlığı görevini icra eden Osman Çakar’ın yönetiminde 3 dönem yer alan İsmail Ersöz, bu defa aday olarak rakiplerinin karşısına çıkacağını ifade etti. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda mevcut Başkan Osman Çakar kongrede adaylığını koymayacak.

“KENDİME VE EKİBİME GÜVENİYORUM”

Pilav ve aşure hayrı sırasında basın açıklaması gerçekleştiren İsmail Ersöz konuşmasında “3 dönemdir Madeni Sanatkârlar Esnaf Odamızda yönetim kurulunda görev yapmaktayım. Biz yöneticiler ve başkan üyelerimizin oylarıyla seçilmiş kişileriz. Üyelerimiz bizleri haklarını korumamız ve iyi bir hizmet almak için seçiyorlar. Bizde üyelerimizin haklarını savunmak ve iyi bir hizmet vermek için bu kutsal görevi üstleniyoruz. Madeni Sanatkârlar ve Esnaf Odamıza başkan adayı oldum. Kendime ve ekibime güveniyorum. Üyelerimizle beraber bir heyecan yaşamak ve yaşatmak istiyoruz. Çıkacak olan diğer başkan adaylarına da başarılar dilerim. Katılımlarınız dolayısıyla her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

İsmail Ersöz tarafından gerçekleştirilen pilav ve aşure hayrına Ak Parti Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı Fatih Füzün, yönetimi, sivil toplum kuruluşlarından başkanlar, sanayi esnafı ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

93 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle