Hoşgeldiniz  

KAYMAKAM KAYA’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

admin | 18 Ağustos 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Covıd-19 aşılamasında Manisa İli ve ilçemizin yüzde 75 barajını geçmesi üzerine Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, kurum önündeki randevusuz aşılama merkezine teşekkür ziyareti gerçekleştirerek sağlık çalışanlarına hediye takdim etti.

Geçtiğimiz günlerde Manisa İli Covıd-19 aşılamasında yüzde 75 sınırını geçerek mavi renge geçiş yapmıştı. Akabinde “Manisa İlçeleri Hedef Nüfusun 1. Doz Aşılanma Oranı” açıklanmış ve Akhisar’ın %77,2 seviyesine geldiği görülmüştü. Konu üzerine Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Tülay Karagür, 17 Ağustos günü İlçe Sağlık Müdürü Öznur Özkan Bambal’dan bilgiler alarak Kaymakamlık binası önünde bulunan randevusuz aşılama çadırına teşekkür ziyaretinde bulundu. Gayretli ve üstün çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarını tebrik eden Kaya,  teşekkürlerini ileterek çiçek takdiminde bulundu.

Konu üzerine Akhisar İlçe Sağlık Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabından “İlçe Kaymakamımız Sayın Sabit Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman Mermer ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Sayın Tülay Karagür Covid-19 aşı merkezimizi ziyarette bulunmuş olup, Manisa ve İlçemizin mavi olmasında dolayı memnuniyetlerini ifade ederek aşılama çalışmaları ile ilgili olarak İlçe Sağlık Müdürümüz Sayın Öznur Özkan Bambal’dan bilgi alarak sağlık çalışanlarımızın göstermiş oldukları üstün gayret ve başarılarından ötürü teşekkür etmişlerdir. Bu nazik ziyaretleri için bizde teşekkür ederiz.” ifadelerinin yer aldığı paylaşım gerçekleştirildi.

78 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle