Hoşgeldiniz  

KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

admin | 16 Şubat 2022 | Eğitim, Genel, Gündem, Tüm Manşetler A- A+

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) destekleri bilgilendirme toplantısı Belediye Meclis Salonunda KOSGEB Manisa İl Müdürü Mahmut Oğuz Kılınç’ın sunumuyla gerçekleştirildi.

 

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın tertip ettiği bilgilendirme toplantısı; ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Meclis Başkanı Feride Sakarya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat Tınazlı, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Şirin, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ali Men, Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Güleç, Yapı Sanatları Odası Başkanı Tahir Memişler, Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Osman Çakar, Demirciler Esnaf Odası Başkanı Ersen Tepeci, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Durmuş Özçelik, Bakkallar ve Benzerleri Esnaf Odası Başkanı Zafer Kara, Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı Üzeyir Aslan, Oda üyeleri esnaf-tacir ve sanayiciler, Mali müşavir ve muhasebecilerin katılımları ile oldukça verimli geçti.

 

KOSGEB Manisa İl Müdürü Mahmut Oğuz Kılınç’a sunumunun sonunda Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı takdim eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdayıoğlu; “Sayın Müdürümüze sunumundan dolayı teşekkür ediyorum. Umarım tüm katılımcılarımız için verimli bir seminer olmuştur. Müdürümüzün de belirttiği üzere son başvuru tarihi 31 Mart 2022 olan Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programına şartları taşıyan tüm işletmelerimizin müracaat etmesini ve ilçemizin bu programdan azami şekilde yararlanmasını umuyoruz, Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı yada Kosgeb ile ilgili başka bir konunun bilgilendirmeleri Odamızda bulunan Kosgeb biriminden yapılmaktadır. Vatandaşlarımız istedikleri zaman Odamıza gelerek doğru bilgilere ulaşabilir” dedi.

23 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle