Hoşgeldiniz  

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Akhisar Yerleşkesinde Müdür Değişiklikleri

admin | 15 Ağustos 2019 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

27 Temmuz 2019 tarihinde Cumhurbaşkanlığı kararı ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ahmet ATAÇ’dan sonra 08.08.2019 tarihinde,Tütün Eksperliği Yüksekokulu ve Akhisar Meslek Yüksekokulu Müdürlüklerinde görev değişiklikleri yapıldı.

 Tütün Eksperliği Yüksekokulunda görev devir teslimi; Prof.Dr.U.Altay GÜL ‘ün müdürlük görevini atanan Prof.Dr.Rana KİBAR’a makamında çiçek takdimi ile başladı.

Tütün Eksperliği Yüksekokulu Müdürlüğü’ne atanan Prof. Dr. Rana KİBAR’ ın görevi devralması dolayısıyla tören düzenlendi. Yüksekokul Müdürlük Odasında gerçekleşen devir teslim töreninde Prof. Dr. Rana KİBAR, görevi Prof. Dr. Altay Uğur GÜL’ den devraldı. Akademik ve idari personelin katılımlarıyla gerçekleşen törende konuşan Prof. Dr. Altay Uğur GÜL, müdürlük yaptığı dönemde görevlerini özveri ile yerine getiren akademik ve idari personele teşekkür etti. Prof. Dr. Rana KİBAR’ a yeni görevinde başarılar diledi ve çiçek takdim etti.  Görevi devralan Müdür Prof. Dr. Rana KİBAR ise, yüksekokula yaptığı hizmetlerden dolayı Prof. Dr. Altay Uğur GÜL ’e teşekkür etti.

Akhisar Meslek Yüksekokulu görev devir teslimi; Prof. Dr. Ahmet ÇETİN’in müdürlük görevini atanan Doç.Dr. Kadir AY’a makamında çiçek takdimi ile başladı.

Akademik ve İdari personelin katılımı ile gerçekleşen görev değişikliği programında, Prof. Dr. Ahmet ÇETİN “Akhisar Meslek Yüksekokulunda geçen yaklaşık 5,5 yıl içersinde  eğitim ve öğretimde üzerimize düşen vazifenin bilincinde olarak elimizden gelen gayreti göstermeye çalıştık, birçok dostluk ve anı biriktirdik, benim sizler üzerinde hakkım varsa helal ediyorum, sizlerde bana hakkınızı helal edin diyerek tüm akademik ve idari personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.  Akhisar Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Doç.Dr.Kadir AY’ da “bu bir bayrak yarışı, akademik ve idari personelimizle birlikte bir bütünlük içerisinde eğitim öğretim adına daha kaliteli işler yapmak için var gücümüzle çalışacağız diyerek, geçen müdürlük dönemindeki hizmetlerden dolayı Prof. Dr. Ahmet ÇETİN’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Tütün Eksperliği Yüksekokulu ve Akhisar Meslek Yüksekokulunda yapılan görev değişiklikleri sonrası  akademik, idari personel ve misafirlerle bayramlaşma programı yapıldı.

GHA

326 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle