Hoşgeldiniz  

MANİSA VALİSİ AKHİSAR ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ

admin | 18 Ağustos 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Manisa Valisi Yaşar KARADENİZ ve Akhisar Kaymakamı Sabit KAYA Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA’ yı makamında ziyaret etti.

Gündemde olan konuların konuşulduğu görüşmede Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA Ziraat Odasının ilçedeki faaliyetlerinden ve ilçemizin tarımsal üretiminden bahsetti. Tarımsal işçi ücretlerinin belirlenmesi noktasında Valiliğin önderliğinde bir komisyon kurulmasını öneren Ziraat Odası Başkanı AKBUĞA ”Daha önceden Ziraat Odaları olarak işçi ücretlerini belirleyip bu konuda yol gösterici olabiliyorduk. Şu anda bizler bu ücretleri belirleyemiyoruz eğer Valiliğimiz önderliğinde bir komisyon ile bu ücretleri belirleyebilirsek hem üreticilerimiz hem de işçilerimiz belirsizlik yüzünden yaşanan sıkıntılardan kurtulabilirler” dedi. Manisa Valisi Yaşar KARADENİZ konuyu değerlendireceğini belirtti.

Görüşmenin sonunda Ziraat Odası Başkanı AKBUĞA, Vali beyi hasat zamanı yaklaşan zeytinin hasadında ağırlamak istediklerini, aralarında görmekten memnuniyet duyacaklarını belirttikten sonra  misafirlerini yolcu etti.

Haber Kaynağı

69 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle