Hoşgeldiniz  

MESAİ SAATLERİ NORMALE DÖNDÜ

admin | 03 Mart 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Manisa Valilğince 2 Mart´tarihi itibaren kademeli olarak normalleşme sürecine girildi. mesai saatlerinin normale döndüğü açıklandı.

Manisa Valilğince 2 Mart´tarihi itibaren kademeli olarak normalleşme sürecine girildi. mesai saatlerinin normale döndüğü açıklandı. Mnisa Valiliğnden yapılan açıklamada

“01 Mart 2021 tarih ve 31410 mükerrer sayılı Resmi Gazete´de yayımlanan 2021/5 sayılı Cumhurbaşkanlığı Genelgesiyle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlara esnek çalışma yöntemlerinin uygulanmasına ilişkin “COVİD-19 Kapsamında Kamu Çalışanlarına Yönelik Tedbirler” konulu 2020/11 sayılı Genelgenin yürürlükten kaldırıldığı, bu tarih itibariyle kamu kurum ve kuruluşlarının normal düzen ve mesai saatlerinde çalışmalarına başlayacakları, ayrıca çalıştırılma biçimlerine bakılmaksızın kamu kurum ve kuruluşlarında (Sağlık Bakanlığı ve Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanlığı hariç) çalışan yönetici kadro ve pozisyonunda bulunanlar hariç 60 yaş ve üzerinde olanlar ile Sağlık Bakanlığının belirlediği kronik hastalığı bulunanların idari izinli sayılacakları bildirilmiştir.

Bu sebeple İlimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma saatleri 02.03.2021 Salı gününden itibaren sabah 08.30-12.30, öğle 13.30-17.30 olarak uygulanmaya başlamıştır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.” İfaleri kullanıldı.

GHA-Süleyman Kollu

100 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle