Hoşgeldiniz  

Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar’daki barajlarda inceleme yaptı.

admin | 02 Eylül 2020 | Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

 

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün, İlçe Yönetimi ve DSİ 2. Bölge Müdürü Birol Çınar, Bölge Muhtarları ve yönetim kurulu üyeleriyle ile birlikte Çamönü Gölet’i  ve Gürdük Baraj alanında incelemelerde bulundu

Hizmete girdiğinde 12 bin 620 dekar sulama ve 6.13 milyon metreküp içme suyu sağlayacak olan Gürdük Barajı inşaat alanında incelemelerde bulunan AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ardından Delice Deresi üzerine yapılan Çamönü Gölet’i inşaatında son durum hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Uğur Aydemir’e, DSİ 2. Bölge Müdürü Birol Çınar, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Gölet tamamlandığında 2 bin 270 dekar zirai alan sulama imkanına kavuşacağını dile getiren AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, “özellikle çiftçilerimiz için daha dinamik bir çalışma ortamı sunmak adına başlattığımız çalışmalar bittiğinde bunun olumlu yanları üretime yansıyacaktır. Yakın zamanda bu projeler için yüksek miktarda kaynak aktarımında bulunduk, amacımız Akhisar’ın tarımda öncü olasını sağlamak” dedi.

GHA/SK

123 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle