Hoşgeldiniz  

MÜFTÜ TÜRKMENOĞLU´NDAN ÜÇAYLAR MESAJI

admin | 11 Şubat 2021 | Genel, Gündem, İslamiyet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Müftüsü Mahmut Sami TÜRKMENOĞLU, büyük bir heyecanla beklenen Üç aylar ve Regaib Kandili dolayısıyla mesaj yayımlayarak gün ve gecelerin ibadet, dua, Kur´an tilaveti ve iyiliklerle yaşanması gerektiğini belirtti.

Akhisar Müftüsü Mahmut  Sami TÜRKMENOĞLU, büyük bir heyecanla beklenen Üç aylar ve Regaib Kandili dolayısıyla mesaj yayımlayarak  gün ve gecelerin ibadet, dua, Kur´an tilaveti ve iyiliklerle yaşanması gerektiğini belirtti.

Akhisar Müftüsü TÜRKMENOĞLU, İslam aleminin 13 Şubat 2021 Cumartesi  günü, rahmet, bereket ve mağfiret iklimi mübarek üç aylara bir kez daha kavuşacak olmasının huzur ve mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Adeta kandiller geçidi olan, içerisinde pek çok manevi günü  barındıran mübarek üç ayların hayatımızı gözden geçirmeye vesile olması gerektiğini ifade eden Müftü Türkmenoğlu, şunları kaydetti: “ Cenâb-ı Hakkın, kullarına lütuf ve ihsanını bolca ikram ettiği özel vakitler vardır. Receb, Şaban ve Ramazan ayları, işte böyle birbiri ardına açılan bereket kapılarıdır. Bu müstesna zamanlar, maddî ve manevî kurtuluşumuza, ebedî huzur ve mutluluğumuza vesiledir. Bu mübarek zaman dilimi küresel anlamda yaşadığımız pandemiden dolayı, bu zor zamanlardan kurtulabilmek adına dua etmemiz için bizlere büyük bir fırsattır. Rabbimiz Recep ve Şaban´ı hakkımızda mübarek eylesin, sağlık ve afiyetle Ramazan ayına ulaşabilmeyi nasip etsin. Bu vesileyle tüm Akhisarlı kardeşlerimizin üç aylarını ve haftaya idrak edeceğimiz Regaip kandilini şimdiden tebrik ediyorum.” dedi.

GHA/Süleyman Kollu

 

 

76 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle