Hoşgeldiniz  

ÖĞRENCİLERDEN YIL SONU TİYATRO GÖSTERİSİ

admin | 15 Haziran 2022 | Gündem, Kültür Sanat, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi   yıl sonu etkinliklerine devam ediyor. Okulun Kültür Edebiyat Kulübü ve Tiyatro Kulübü öğrencileri yıl boyunca hazırladıkları kısa skeçleri Yunus Emre Belediyesi Millet Çarşısı Konferans Salonunda  öğrenci velileri ve davetlilere  sundu. Skeçleri 600 davetli izledi ve skeçleri oynayan öğrenciler davetlilerden tam not aldı. Skeçte görev alan öğrencilere Hasan Türek Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Bozoğlu tarafından teşekkür belgesi verildi.

Hasan Türek Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Bozoğlu yaptığı açıklamada, “amacımız öğrencilerin bir yıl boyunca  kültür edebiyat kulübü ve tiyatro kulübü olarak yaptığı çalışmaları burada velilere sergilemek. Bu sergilenen tiyatro öğrencilerimizin bir yıllık emeği. Öğrencilerimiz kısa skeçler hazırladılar. Bu skeçlerde güncel olayları birleştirerek velilerimize sergilediler. Öğrencilerimiz  kendilerine güven sağladı. Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesinin bir başka yönünü daha göstermiş olduk. Okulumuz tiyatroda, sanatta,Kültürde, sporda ve akademik eğitimde  en iyi olma yolundayız. Bu başarıları öğrencilerimiz ve velilerimizle hep beraber yapıyoruz. Bu skeçlerinin sergilenmesinde yardımcı olan Türk Dili Edebiyatı öğretmenimiz Mahmut Kartal’a ve öğrencilerimize  bu güzel gösterileri için teşekkür ediyorum” dedi.

Davetliler ise skeçleri çok beğendiklerini ifade ettiler ve başta okul müdürü Ömer Bozoğlu olmak üzere Türk Dili Edebiyatı öğretmeni Mahmut Kartal ve  skeçte görev alan öğrencilere teşekkür ettiler.

3 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle