Hoşgeldiniz  

ORYANTİRİNG FEDERASYONU BAŞKANI HACER AKYÜZ , ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK’YI ZİYARET ETTİ

admin | 23 Aralık 2019 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Akyüz ve Asbaşkan Atilla Güler , Okulumuzu ve  Spor Kulübümüzü olan Zeynep Gülin Öngör Mtal Gsk’yı ziyaret etti.

10-12 Nisan 2020 Tarihlerinde ilçemizde  gerçekleştirilecek olan Türkiye Oryantiring Şampiyonası için  Akhisar’da bulunan Akyüz ve Güler; T.O.F Organizasyon Kurulu Başkanı Özgür Morbel, Kurul Üyesi Fehmi Yaman , Manisa Oryantiring İl Temsilcisi Figen Taran ve Manisa İl Hakem Kurulu Başkanı ve Okulumuz Beden Eğitimi Öğretmeni Muammer İnan ile beraber, Akhisar Belediyesi  ve Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile  yapılan protokol imzasının ardından okulumuza ve aynı zamanda  okulumuzun adını taşıyan Oryantiring Spor Kulübünü ziyaret ettiler.

Okul Müdürü ve Kulüp Başkanı Nazan Bahar ; Hacer Akyüz ve Federasyon Yönetimine Okulu gezdirerek eğitim öğretim  ve sportif faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Okulun kupa müzesini de gezen Hacer Akyüz ve Federasyon Yönetimi , 2014 yılında kazanılan ve Manisa İlinin ,Okul Sporları geçmişinde Liseler düzeyinde ve  tüm spor branşlar arasında kazanılan ilk Türkiye 1.liği kupası olan  Oryantiring Genç Kızlar Türkiye Şampiyonluğu Kupası  önünde hatıra fotoğrafı çekildi.

Okulda Gıda Teknolojisi Bölümünün hazırladığı yemeğe katılan heyete, kulüp yönetiminden Başkan Nazan Bahar ve yöneticiler Zeynep Şelale Yeşilhatay, Mehmet Hulisi Arabacı , Metin Poyraz , Halil Boncuk da iştirak ettiler.

GHA

  

366 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle