Hoşgeldiniz  

Özel Doğuş Hastanesi kurumsal sağlık anlaşmalarına devam ediyor..

admin | 13 Eylül 2019 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Özel Doğuş Hastanesi ile Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu arasında sağlık protokolü imzalandı.

Yapılan sağlık protokolüne Özel Doğuş Hastanesi Müdürü Muhammed ÇAKIL, Anlaşmalı Kurumlar Yetkilisi Meltem KOÇ ve Türkiye Kamu-Sen adına Türk Eğitim-Sen Akhisar Temsilcisi Cihan KÜÇÜKAYDIN ve sendika temsilcisi katıldı.

Özel Doğuş Hastanesi Müdürü Muhammed ÇAKIL “Türkiye Kamu-Sen’den bahsederken alt kolları da olan sendikalara bağlı üyelerinde bu anlaşmadan yaralanacağını hatırlatmak isteriz. Toplam 13 adet sendikanın yer aldığı Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye Kamu-Sen), 450 bine yakın üyesiyle sendikacılığa artı değer katmaktadır. Bu sağlık protokolü ile amacımız, sendikanın hizmet alımını genişletmek ve sendika üyesi arkadaşlarımıza talep ettikleri sağlık hizmetini kusursuz verebilmektir. Ben de hastanemiz adına; Türkiye Kamu-Sen Akhisar Temsilciliğine, Cihan Bey’e ve Sendika üyesi arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

Yapılan sağlık protokolünü Türkiye Kamu-Sen Akhisar Temsilciliği adına imzalayan Cihan KÜÇÜKAYDIN, “Biz ilkeli ve kararlı sendikacılık anlayışı ile hareket eden bir sivil toplum örgütüyüz. Sendikacılığın temel hareket noktalarından birisi de üyelerinin ekonomik haklarını savunmak ve kazanımlarıyla üyelerine ekonomik destek olmaktır. Biz toplu sözleşme masasında memurlar adına işveren ile pazarlık masasına oturup memurun beklentilerinin altında zam alan yetkili sendikanın hüsrana uğrattığı üyelerimize, bu tür anlaşmalar ile bir nebze ekonomik katkıda bulunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu protokolden dolayı şahsım, yönetim kurulum, ve üyelerimiz adına şahsınızda Özel Doğuş Hastanesine teşekkür ederim. Bu protokolün taraflara hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

GHA

237 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle