Hoşgeldiniz  

Özel Doğuş Hastanesi’nde Diyetisyen Asiye Nur KUŞÇU Göreve Başladı

admin | 13 Eylül 2019 | Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

‘Yeni Hizmet Anlayışımızla’ sloganıyla hizmetlerine hızla devam eden Özel Doğuş Hastanesi, yeni Beslenme ve Diyet Uzmanı ile anlaştı.

Özel Doğuş Hastanesi, Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Dyt. Asiye Nur KUŞÇU’yu kadrosuna kattı. Akhisar’ın ilk özel hastanesi olan Özel Doğuş Hastanesi deneyimli kadrosu ile Akhisar ve bölge halkının ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetini kaliteli bir şekilde sunmaya devam ediyor.

Dyt. Asiye Nur KUŞÇU Kimdir?

1997 yılında Konya’da doğan Dyt. Asiye Nur KUŞÇU, Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunudur. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesindeki Klinik ve Polikliniklerde Beslenme ve Diyetetik Uzmanı olarak görev yapmıştır. Özel Doğuş Hastanesi Beslenme ve Diyetetik Polikliniği’nde hasta kabulüne başlayan Dyt. Asiye Nur KUŞÇU, “Kilo verme, Kilo Alma, Hastalıklarda Beslenme, Sporcu Beslenmesi, Gebe-Emzikli Beslenmesi, Diyabet Beslenmesi, Bebek, Çocuk ve Yetişkin Beslenmesi, Kurum Beslenmesi, Ergen Beslenmesi, Kronik Hastalıklarda Beslenme gibi” alanlarda hizmet sunacaktır.

Hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile hizmet veren Özel Doğuş Hastanesi, kadrosuna dahil edeceği yeni çalışma arkadaşları ile bu misyonunu geliştirmeye devam edecektir.

GHA

446 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle