Hoşgeldiniz  

ŞABAN TAŞKIRAN BASIN MENSUPLARININ BASIN BAYRAMINI KUTLADI

admin | 27 Temmuz 2019 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Basın mensuplarına 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısı ile kahvaltı veren Gülbeyaz Olimpik Havuz işletmecisi Şaban Taşkıran, Gazeteciliğin topluma çok önemli hizmetleri olan kutsal bir meslek olduğunu vurguladı.

24 Temmuz Gazeteciler  ve Basın Bayramı dolayısı ile Akhisarlı basın mensupları kahvaltı programı ile Gülbeya Olimpik yüzme havuzu tesislerinde buluştu. İşletmeci Şaban Taşkıran basın mensuplarına hitaben yaptığı konuşmada gazetecilik mesleğinin önemine işaret etti. Taşkıran “ Gazetecilik toplumun gözü kulağı olmak, toplum adına halkın alması gereken haberleri duyurmak. Bunu yaparken de objektif, tarafsız olmak ve gazetecilik etiğine uygun davranmak gibi sorumlulukları da yerine getirmek gerekir. Uzun yıllardan beri Akhisar’da görev yapan basın mensubu arkadaşlarımızla aynı şehri paylaşıyoruz. Kentimiz ve insanımız ile ilgili, şehrimizin tanıtımı, ilçe ve ülke meselelerinin kamuoyu tarafından bilinmesi ile alakalı çok güzel habercilik örneği gösterdiniz. Bizler ne zaman sizinle iletişime geçmek istesek, sizler tüm açıklığınızla bize yardımcı olmak ve bilgilenmemiz için çaba sarf ettiniz. Bu sebeple size çok teşekkür ediyorum. Sizlerin bu özel günü olan 24 temmuz gazeteciler ve basın bayramı dolayısı ile bir arada olmak istedik. Davetimizi kabul edip geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Gününüz kutlu olsun. Nice 24 temmuzları kutlamak dileğiyle” diyerek iyi dileklerini sundu.

Gazeteciler adına konuşan Süleyman Kollu “ Gazetecilik mesleği olarak sorumluluğu çok olan bir işi yaptığımızın farkındayız ve bu bilinçle kamu adına objektif, tarafsız ve kamunun faydasına bu görevimizi en iyi şekilde yapmak gayretindeyiz.  Şaban Taşkıran, beyefendi kişiliği ile bu güne kadar uzun yıllardan beri basın ve gazetecilerin özel günlerinde hep bizimle birlikte olmak için organizasyonlar düzenledi. Kendisinin bizlere duyduğu sevgi ve saygı karşılıksız değildir. Tüm basın mensubu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Bizler de sizlerin ve şehrimizin tüm halkı için iyi haberler yapmak dileğiyle sevgilerimizi, saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

GHA/Süleyman Kollu

308 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle