Hoşgeldiniz  

Şehit Hasan Acar Ortaokulunda Muhteşem Bir Gün…

admin | 10 Mayıs 2019 | Eğitim, Genel, Gündem, Kültür Sanat, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Şehit Hasan Acar Ortaokulunda Okul Aile Birligi tarafindan okul yararına düzenlenen kermeste öğrencilerin heyecanı  yüzüne vurdu. Kermesle birlikte Görsel Sanatlar ,  Teknoloji Tasarim   ve Fen Bilimleri  Ogretmenlerinin hazirladiklari sergide öğrenciler çalışmalarını sergileyecekleri için çok heyecanlıydılar.

Açılışını Kaymakam Sabit KAYA ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman MERMER’in yaptığı sergi çevre okulların kurum amirleri, öğretmenleri , veliler ve öğrencilerden büyük ilgi gördü.

Okul Aile Birliği ve velilerin katkılarıyla düzenlenen kermeste öğrenciler misafirlere yaptıkları çeşitli çalışmaları, tasarımları, hobi bahçesini, fen alanındaki projelerini büyük heyecan yaşayarak  anlattı..  Öğrenciler birbirinden güzel yiyecekleri n tadına varma zevkini yaşarken,  sergilenen çalışmalar eşliğinde güzel bir gün geçirdi.

Şehit Hasan Acar Ortaokulu Müdürü Kamile Gökalp  “Öğretmenlerimiz, okul aile birliği  üyelerimiz ve velilerimizin desteğiyle okulumuzda güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Hem ekonomik hem de sosyal ve kültürel açıdan kaynaşmayı sağlayan bir faaliyette bulunduk.  Kermesimize gösterilen ilgiden çok mutlu olduk. Emeği geçen öğretmenlerimize, okul aile birliğimize, velilerimize ve öğrencilerimize  sergi ve Kermesimize katılan tüm  davetlilere teşekkür ediyorum.” dedi.

GHA / Süleyman Kollu

734 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle