Hoşgeldiniz  

Şiirsel Ezgiler II katlımcıları mest etti…

admin | 03 Mayıs 2019 | Eğitim, Genel, Gündem, Kültür Sanat, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Şiirsel ezgiler gönüllere dokundu

30 Nisan akşamı Park İçi Sinema Salonunda Zeynep Gülin Öngör MTAL Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Zeynep Şelale Yeşilhatay tarafından hazırlanan “Şiirsel Ezgiler II” şiir dinletisinin sunumu yapıldı.

Şiir dinletisine Akhisar Kaymakamı Sayın Sabit Kaya, Manisa milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer,şube müdürü Mehmet Zengintaş, Akhisar belediyesi meclis üyesi Yılmaz Akar, STK temsilcileri ve çok sayıda şiir sever katıldı.

Dinletide Türk edebiyatının mühim şairleri tarafından kaleme alınmış 12 şiire yer verildi. Şiirler öğrenci ve öğretmenler tarafından  şarkılarıyla beraber  seslendirildi. Ayrıca Zeynep Gülin Öngör MTAL Müdürü Nazan Bahar’ın eşi Rıza Bahar kendisine bir sürpriz yaparak Sabahattin Ali’nin çok sevilen “Ben Gene Sana Vurgunum” adıyla bilinen “Eskisi Gibi” şiirini seslendirdi.

Dinletiye onur konuğu olarak “Karşıyaka Sevgi  Şairleri Derneği” başkanı Özen Gülay hanımefendi de kendi yazdığı bir şiirini seslendirdi.

GHA / Süleyman Kollu

 

331 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle