Hoşgeldiniz  

SPOR ADAMLARINDAN VEFA ÖRNEĞİ

admin | 18 Mayıs 2019 | Genel, Gündem, Kültür Sanat, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Türkiye Futbol Adamları Derneği Akhisar Şubesi  Başkanı Nurullah Zağlı ve yönetim kurulu Milliyetçi Hareket Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı Eski Başkanı İbrahim Uğurlu’yu ,  ” Ahde Vefa Projesi”  kapsamında ziyaret etti.

Birçok sporcunun yetişmesinde, gençlerin zararlı alışkanlıklardan ve siyasi akımların aşırılıklarından korunarak spor ve sporcu kültürü ile yetiştirilmesinde emeği olan İbrahim Uğurlu’nun  on sekiz yıl boyunca Akhisar Pazarcı spor yönetimi ve başkanlığında bulunduğunu belirten  Zeki Şenyiğit” İbrahim Uğurlu’nun spora ve sporcuya katkısı ve emeği  yadsınamaz. Kendisinden Allah razı olsun” dedi.

İbrahim Uğurlu’nun  bir çok konuda topluma faydası olduğunu, sporcu yetiştirmek ve onları bir kulüp bünyesinde toplayıp, onların maddi manevi destekçisi olarak topluma kazandırılmasını sağlamada çok başarılı bir rol üslendiğini belirten TÜRFAD  Başkanı Nurullah  Zağlı,  ” Ahde Vefa Projesi” kapsamında spora katkısı olanlara karşı olan sorumluluğumuzu yerine getireceğiz. İbrahim başkanımız da 18 yıl Pazarcıspor’da başkanlık yaparak Türk Futbolu için yararlı hizmetler yapmıştır. Biz kendisine Allah’tan şifa diliyoruz” diyerek iyi dileklerini dile getirdi.

Bir süre sohbet şeklinde devam eden ziyarette, eski anılar hatırlatılarak, Akhisar’ın  spor tarihinde adeta yolculuk yapıldı. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğini belirten ziyaretçilerin ziyareti birlikte anı fotoğrafı çekilmesinden sonra tamamlandı.

GHA/ Süleyman Kollu

751 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle